Kredi Kartı Faizi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, bu kredi kartının asgarisini ödeyinc %2.25 faizi oluyormuş. Bu faiz günlük/haftalık/aylık mıdır? Nasıl hesaplanır?

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bence günlük olur (Kafadan atarak cevap verdim),

Robinson_Crusoe tarafından 24/Ara/18 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Öğrenildi;

Asgarisi ödenirse geri kalan için aylık faiz uygulanıyormuş.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

faiz aylık uygulanıyordur ancak o 2,25 günlük faizdir.

1000 lira kredi kartı borcunu ödemezseniz 1 ay sonunda 1022,5 lira olmaz daha fazla bi ekstre çıkar emin olun.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

faiz aylık uygulanıyordur ancak o 2,25 günlük faizdir.

1000 lira kredi kartı borcunu ödemezseniz 1 ay sonunda 1022,5 lira olmaz daha fazla bi ekstre çıkar emin olun.

Emin misin? Asgari ödenince de aynı durum mu olur?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

ben kimi zaman asgari bile ödemedim zamanında 1000 lirada maks 20-30 lira oynar. Tabi kredi sicilin boku yer. Şu an düzgün maaş alıyorum ona rağmen kredi vermez hiç bir banka :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

ben kimi zaman asgari bile ödemedim zamanında 1000 lirada maks 20-30 lira oynar. Tabi kredi sicilin boku yer. Şu an düzgün maaş alıyorum ona rağmen kredi vermez hiç bir banka :D

Eyvallah hocam, bu ay sıkınıtıdayım. Ondan dolayı bu ay asgariyi ödemek zorunda kalabilirim diye çekiniyordum, kredi sicili olmasa da olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

asgari ödendiğinde kredi puanını etkilemiyordu diye biliyorum ama?

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

asgarisini ödersen kredi puanını etkilemez.

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

3 kere üst üste asgari ödersen banka da sıkıntılı müşteri kategorisine girersin 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 10
kredi kartı borç faiz