folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Kredi Kartı İle Coin Usdt Almak Kyc Yapmadan(Yardım)

Kredi Kartı İle Coin Usdt Almak Kyc Yapmadan(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

arkadaşlar binancede Kredi kartı ile usdt alamıyorum paranın kaynağını soran saçma sapan belgeler istiyor bende hiçbiri yok olsa da vermek istemiyorum. binanceye kycli filan kaydım var oysaki. diğer siteler de kyc istiyor ben bol keseden millete kyc dağıtmak istemiyorum sonra saçma sapan yerden telefonlar alıyorum en iyi ihtimalle. 

bu konuda bir fikriniz var mı güvenilir Kredi kartı ile usdt falan alınan kycsiz yerler?

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

arkadaşlar binancede Kredi kartı ile usdt alamıyorum paranın kaynağını soran saçma sapan belgeler istiyor bende hiçbiri yok olsa da vermek istemiyorum. binanceye kycli filan kaydım var oysaki. diğer siteler de kyc istiyor ben bol keseden millete kyc dağıtmak istemiyorum sonra saçma sapan yerden telefonlar alıyorum en iyi ihtimalle. 

bu konuda bir fikriniz var mı güvenilir Kredi kartı ile usdt falan alınan kycsiz yerler?

uniswap cex bitdegree bunlar olabilir belki, sonra da swaple borsaya sokulur sonra da usdt alınır ama,

bence kyc yap hocam bir borsada, kredi kartı değil desen onlarca yerden alırdın da kredi kartı çoğu yerde sıkıntı çıkartıyor veya çok fazla komisyon alıyor-para eriyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Kredi kartlarının farklı prosedürtleri var dünya çapında. O yüzden onlarda kendilerini sağlama alıyordur. Kredi Kartı bi bizim Ülkede herkesde var. Dünya çapında bu böyle değil ve Güvence altında kredi kartı harcamaları. İtiraz edebiliyorsun harcamana.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    yustang bunu yazdı

uniswap cex bitdegree bunlar olabilir belki, sonra da swaple borsaya sokulur sonra da usdt alınır ama,

bence kyc yap hocam bir borsada, kredi kartı değil desen onlarca yerden alırdın da kredi kartı çoğu yerde sıkıntı çıkartıyor veya çok fazla komisyon alıyor-para eriyor

bitdegree hep binanceye aktarıyor.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 1124 Toplam Mesaj: 4
kredi kartı coin