folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kredi Kartı İle İglili (Soru)

Kredi Kartı İle İglili (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaş kredi kartı almış. bir yerden alışveriş yappmak istiyoruz... 500 ytl limiti var. 300 dolarlık reseller paketi aldık şimdi 450 ytl ye falam bile tekabül etmiyor yani. şimdi paypal a onaylatamıyoruz kredi kartımızı ya da herhangi başka bir yerden bişiy alamyoruz. siteden de üyelik alamıyoruz hesabımıza bakmak için çünkü en az bir kere ödeme yapmalısınız diyor e şimdi biz yapdık bi kere zaten.. şimdi onu alıp almadığımızdan da emin değilim diecem ama şuan reseller paketimizi kullanabiliyoruz.. domain almak için uğraşıyoruz alamıyoruz bu sebeple.. kendim kredi kartı ile hiç işim olmadığından anlamadım da bişiy. aranızda bilgisi olan varsa bi yardımcı olursa memnun olurum...

selametnen (F) 

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    paypala üyemi olamiyosun anlayamadım tam?

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SpY-EaFw bunu yazdı:
    -----------------------------

Şimdi arkadaş kredi kartı almış. bir yerden alışveriş yappmak istiyoruz... 500 ytl limiti var. 300 dolarlık reseller paketi aldık şimdi 450 ytl ye falam bile tekabül etmiyor yani. şimdi paypal a onaylatamıyoruz kredi kartımızı ya da herhangi başka bir yerden bişiy alamyoruz. siteden de üyelik alamıyoruz hesabımıza bakmak için çünkü en az bir kere ödeme yapmalısınız diyor e şimdi biz yapdık bi kere zaten.. şimdi onu alıp almadığımızdan da emin değilim diecem ama şuan reseller paketimizi kullanabiliyoruz.. domain almak için uğraşıyoruz alamıyoruz bu sebeple.. kendim kredi kartı ile hiç işim olmadığından anlamadım da bişiy. aranızda bilgisi olan varsa bi yardımcı olursa memnun olurum...

selametnen (F) 

paypala kredi kartınızı tanıttıysanız paypal olayıyla bi yere para yatıracağınız zaman o otomatik olarak kredi kartından parayı çekiyor zaten

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:
    SpY-EaFw bunu yazdı:

selametnen (F) 

paypala kredi kartınızı tanıttıysanız paypal olayıyla bi yere para yatıracağınız zaman o otomatik olarak kredi kartından parayı çekiyor zaten

yok işte paypal a tanıtamıyoruz kredi kartınız ödemeyi kabul etmio gibisinden bi hata verio.sadece paypal değil tüm siteler öyle yapıyordu.. bu sabah travian'dan plus alabilmiş arkadaş işte sanırım günlük te bir limiti var bu gece denicez bidaha (:

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 1199 Toplam Mesaj: 4