folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kredi Kartı Komedisi Ve Avantajlı Kart Önerisi

Kredi Kartı Komedisi Ve Avantajlı Kart Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba beyler, 3 yıldır kullandığım ve hep limitlerini zorladığım yapı kredinin play kartı mevcuttu bende. Düzenli olarak ödemesini yapıyordum geciktirme filan olmuyordu.Ödeyemediğim zamanlardada asgarisini ödüyordum ama bu ay baktım 20 lira faiz gelmiş asgarisini ödedim diye bende sinirlendim kapatmak için aradım müşteri hizmetlerini belki puan verirler döndürmeye çalışırlar diyede aklımdan geçiriyordum.

Açıkçası puan verseler kullanmaya devam edecektim o umutla aradım ama direk kabul etti onaylıyomusun onaylıyorum dedim tamam kırıp atabilirsiniz dedi :D ben dondum kaldım bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim adamlar hiç teklifte bile bulunmadı :D

Neyse durum bu arkadaşlar. Şimdi bana kredi kartı aidatı olmayan ve puan getirisi olan bi kart önerisinde bulunabilecek herkese teşekkür ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Merhaba beyler, 3 yıldır kullandığım ve hep limitlerini zorladığım yapı kredinin play kartı mevcuttu bende. Düzenli olarak ödemesini yapıyordum geciktirme filan olmuyordu.Ödeyemediğim zamanlardada asgarisini ödüyordum ama bu ay baktım 20 lira faiz gelmiş asgarisini ödedim diye bende sinirlendim kapatmak için aradım müşteri hizmetlerini belki puan verirler döndürmeye çalışırlar diyede aklımdan geçiriyordum.

Açıkçası puan verseler kullanmaya devam edecektim o umutla aradım ama direk kabul etti onaylıyomusun onaylıyorum dedim tamam kırıp atabilirsiniz dedi :D ben dondum kaldım bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim adamlar hiç teklifte bile bulunmadı :D

Neyse durum bu arkadaşlar. Şimdi bana kredi kartı aidatı olmayan ve puan getirisi olan bi kart önerisinde bulunabilecek herkese teşekkür ederim

Hocam bende geçen tebten kampanya diye aradılar hayır istemiyorum kartınızıda istemiyorum iptal edin dedim anında ettiler bende şaşırdım doğrusu daha önce denemiştim yok şöyle yapalım böyle yapalım diye teklifler gelmişti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

halkbankasının paraf kartı var aidati yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

hepsi ayni b*kun laciverti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu aidat nasıl iptal edlir .illa oto faturamı verecez?

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

tüm kartları iptal ettim en paranın rahatlını yaşıyorum tavsiye ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Hocam ben yanlış mı anlıyorum? Sen düzenli ödediğinde faiz olmuyordu ama bir defa tamamını ödeyemedin diye 20 TL faiz geldi. Ben böyle anladım.

Anladığıma göre söyleyecek olursam; senin mantığınla herkes asgari ödesin ama banka faiz almasın. Böyle bir mantıksızlık olamaz ki. O zaman amme hizmeti yapıyor olurlar. Düzenli ödediğinde faiz koymuyorsa banka gibi bir kurum öpüp başına koymalısın :) . asgari ödediğimde de faiz almasın olayı fazla saçma geldi.

Not: Bu arada asgari ücret sizin sadece "borcu bu ay yatıramadım ama ben bu parayı ödeyecem" diyerekten iyi niyetinizi gösterir meblağ. Başka bir esprisi yok. Bunun dışında faiz de borç matrahından hesaplanır. Yani 1000 TL borcun vardı ekstreye göre. 300 asgari ödeme yaptın. Faiz 700 liradan değil 1000 liradan hesaplanmaya devam eder diye biliyorum. Türkçesi KULLANMAYIN!

Yazilimci tarafından 22/Ağu/16 17:42 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ben de aynı atarı gideri garanti bankasına yapıp yalvartayım diyordum, "şöyle yapalım böyle yapalım aman gitmeyin kart aidatını kaldıralım" falan derler düşüncesindeydim..

birebir senin olay gibi oldu, "kapıyorum onaylıyor musun", "onaylıyorum tabi şöyle oldu böyle yaptınız" demeye kalmadan iptal etti kartı :D

sanırım bu taktikler artık sökmüyor.. ya da bankayla baya baya milyonluk işlemler yapan biri mi olmak lazım bilemedim..

edit: yazım hatası.

muaythaist tarafından 22/Ağu/16 17:48 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 816 Toplam Mesaj: 8
kredi kartı önerisi