folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kredi Kartı Limitini Nakite Çevirmek

Kredi Kartı Limitini Nakite Çevirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

hocam en rahatı bim'e gideceksin en temiz yolu. ama 6000 tl den şüphelenbilirler parayı çevirdiğini falan kıllık yapmasınlar diye en mantıklısı şu; 6 bim mağazasından birer tablet alacaksın şu 450 tl civarı olanlardan jelatinini açmadan 2 saat sonra iadeye git, fişlerini ayrı ayrı sakla ama karışmasın :D sıfır komisyonla olduda bitti maşalalh :D

Tekrar karta gecer hocam o dedigin sistem

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

sahibinden.com'da getle ürün satıyorsun başka bir hesaptan kendi ürününü satın alıyorsun.

mesela saat satıyormuş gibi yapıyorsun,

%10 civarı bir komisyon ödüyorsun ama çektiğin parayı da 12 ay taksitle ödüyorsun. vade farksız.

bu sayede aslında %10 komisyonla 12 ay kredi çekmiş oluyorsun.

%10'dan fazla komisyon isteyen aç köpeklere itimat etme. direk sahibinden.com'dan hallet.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ben benzincide rastgeldim bu olaya. Adam geldi kartı uzattı "abi 200 lira çeksene "dedi Adamda karttan çekti verdi adama parasını çıkıp gitti

her bir benzinciden 200 lira çeksen 30 tane benzinci yapar. Hem şehri dolaşmış olursun hemde işin hallolur

GodKlaus tarafından 13/Oca/18 08:06 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamhosting
    Reklamhosting's avatar
    Erkek

Avcılarda oturuyorum ben ödeal hesabım var dilersen çekimi %2.7 olarak tek çekimde bu oran tabi gerçekleştirebilirim bu da zaten kendi aldığı komisyon yalnız bu ödeme 3 iş gününde benım hesabıma gecıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

sahibinden.com'da getle ürün satıyorsun başka bir hesaptan kendi ürününü satın alıyorsun.

mesela saat satıyormuş gibi yapıyorsun,

%10 civarı bir komisyon ödüyorsun ama çektiğin parayı da 12 ay taksitle ödüyorsun. vade farksız.

bu sayede aslında %10 komisyonla 12 ay kredi çekmiş oluyorsun.

%10'dan fazla komisyon isteyen aç köpeklere itimat etme. direk sahibinden.com'dan hallet.

Bankalar bunu beğenmedi :D :D

https://ibb.co/ea4HU6 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam kimse yazmışmı bilmiyorum ancak benim kendimce yöntemim şu şekilde..

Bim,A101 den kredi kartından ürün alıyorsun ve herhangibir neden belirtmeden aide ediyorsun..Kart ile yaptığn ödemeni iadesi nakit olarak yapılıyor.Araştırmak gerekiyor.Mesela tv alabilrsin.İadesi nakit yapılırsa komisyonsuz olarak çevirmiş olabilirsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 4617 Toplam Mesaj: 37
kredi limit nakit kart