folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kriptopara Arbitraj (Düşük Alım - Yüksek Satım)

Kriptopara Arbitraj (Düşük Alım - Yüksek Satım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Yeni çıkan coin ve tokenları incelerken şöyle bir siteye denk geldim müridlerden de alım satım işi yapanların işine yarar düşüncesiyle paylaşmak istedim.

https://cryptocoincharts.info/arbitrage

Arbitraj ne deek diye sornlar için; bir coin/token ı bir borsadan alıp diğer borsaya aktarım yapıp satarak kazanç elde etmek.

Bir nevi surebet gibi birşey. Sitede hangi borsadan kaça alıp hangi borsada kaça satacağınıza dair bilgiler mevcut zaten. Fakat bu işlemi hızlı yapmanız gerektiğinden ya transfer süreci hızlı işleyen bir coin ile yapacaksınız, yada halihazırda birçok borsada çeşitli coin/token ve usd ye sahip olacaksınız.

Ben denemedim şimdiye dek onu da yazayım buraya :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Böyle fiyat farkları oluyorsa aramızdan biri program yazsın, çok deli paralar kazanr. Ama uzun vadede borsalar birbirine bağlanacaktır. Zaten bağlamamaları salaklık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

*Kripto para bitcoin neden güvenlidir Çok basitçe anlatıcam* Dünyanın her yerinde istediğiniz para birimine çevirebilirsiniz. Paranızı soğuk cüzdanlarda sakladığınız sürece kimse el koyamaz. Savaş gibi durumlardan etkilenmez. Transferi bankalara göre çok daha hızlıdır ve ucuzdur. Başka nedenlere gerek varmı Bitcoin herzaman güvenilir olucak Bu arada sinyalde vereyim Mart 15 ve Mart sonu itibariyle bitcoin 30.000 $ olması yüksek ihtimal şuanda fiyat çok avantajlı

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Böyle fiyat farkları oluyorsa aramızdan biri program yazsın, çok deli paralar kazanr. Ama uzun vadede borsalar birbirine bağlanacaktır. Zaten bağlamamaları salaklık.

fiyatı borsa belirlemiyor ki o yüzden merkeziyetci sistem denilen birşey olması imkansız. ben borsaya girip ister a coini 0,0000000001 dolardan alım emri veririm ister 100000 dolardan yani tamamen kullanıcı bazlı birşey bu ordaki fiyat tamamen temsili. bir satıcı olmalı ve istediği fiyatı veren bir alıcı olmalı borsanın amacı bu alıcı ve satıcıyı birleştirmek ama sen bu fiyattan satıcan sen bu fiyattan alıcan diye bir kuralı yok bu yüzden zaten fiyat farklılıkları var borsada işlem yapan insan profili sayesinde.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

fiyatı borsa belirlemiyor ki o yüzden merkeziyetci sistem denilen birşey olması imkansız. ben borsaya girip ister a coini 0,0000000001 dolardan alım emri veririm ister 100000 dolardan yani tamamen kullanıcı bazlı birşey bu ordaki fiyat tamamen temsili. bir satıcı olmalı ve istediği fiyatı veren bir alıcı olmalı borsanın amacı bu alıcı ve satıcıyı birleştirmek ama sen bu fiyattan satıcan sen bu fiyattan alıcan diye bir kuralı yok bu yüzden zaten fiyat farklılıkları var borsada işlem yapan insan profili sayesinde.

tamam borsalar birleşsin diyorum, tüm emirler gözüksün, işlem hacmi artsın. borsaların birleşmesine engel değil dediğin şeyler. markalaşmadan bahsediyorum biraz. 

Toplam Hit: 1165 Toplam Mesaj: 5
cryptocurrency bitcoin token ethereum coin arbitraj