Kucuk Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

Hocalar simdi bir bilgisayarda 2 farkli kullanici var. Birinde utorrent yuklu ve digerinde gorunmuyor. Yani gorunuyor ancak liste bos yani download yaptigim zaman diger kullanicida liste bos olarak gorunuyor. Ben istiyorumki ben olmadigim zaman pc acilirsa benim oturumumda acilsin veya utorrent her iki kullanicidada ortak calissin. Zaten calisiyorda Birinde dosya var digerinde liste bos. Demek istedigim Bilgisayar acildigi zaman benim oturumum otomatik nasil acilir ? veya ayni downloadlar ayni kullanicida nasil aktif hale gelir ?

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

güzel soru valla cevabını bende merak ettim :|

Yapay zeka, zeka değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Programı yazan kişiyle alakalı birşey. İki profildede aynı şeylerin olması programın ortak veritabanı kullanması anlamına gelirdi. Bu yüzdende program güvenilir olmaz ve kullanışsız olurdu. Programcının ortak kullanım için imkan vereceğini sanmıyorum. Belki download listesini export import durumları olabilir.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hojam dha geçen basıma geldi vaktim olsa tam olarak naltırım ama bu arama benı sonuca götürdü ve halletim şimdi tam olarak ezberimde değil sen oku sırayla çözersin basit bişe..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=oturum+a%C3%A7ma+sorunlar%C4%B1&btnG=Google%27da+Ara&meta=

yalnız durum boyle olması bence oturumdan ziyade program ayarındandır..

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

download klasörünü aynı yapmayı dene bence.

Muhtemelen kullanıcıadı/downloads gibi 2 ayrı klasöt vardır. mesela c:/downloads  gibi bi klasör ayarla iki oturumdan da.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

Malesef hoca orda cozumu yok ya o msn oturum acmayla alakali

download klasoru aynida her iki oturumdada otomatik olarak aciliyor program ancak dosyalar farkli.

peki soyle sorayim A kisisi oturum actiginda farkinda olmadan B oturumuda acilabilirmi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Selamlar...

Anladığım kadarıyla, senin bilgisayar yöneticisi hesabın var ve download işlemini diğer Guest hesabı üzerinden görmeye çalışıyorsun.

uTorrent'i biliyorum, fazlasıyla sade ve küçük. Senin sorununa derman olabilecek bir menü bulamadım içerisinde.

Bilgisayar yöneticisi veya administrator hesaplarındaki işlemlerin çoğu guest hesabından görülemez. Ama indirme işlemini guest hesabından yapmayı dene. Belki istediğin gibi olabilir.

Kolay gelsin...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

Valla sanirim her indirdigim dosyayi download klasorunu ayni gosterip heer indirdigim dosyayida iki oturumdada indirmeliyim ama soyle bi sorun ortaya cikiyor. utorrent acilista dosyalari taradigi zaman pc kasiliyor. Herneyse sanirim oyle yapicam. Her dosyayi diger oturumdada baslatmam gerekiyor...

Toplam Hit: 1793 Toplam Mesaj: 8