folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Küçük Deniz Kızı - Hans Christian - Andersen - Orijinal Kitap/Hikaye Yardım

Küçük Deniz Kızı - Hans Christian - Andersen - Orijinal Kitap/Hikaye Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Selamlar 

Bir hediye almam lazım, Küçük Deniz Kızı adlı bir çocuk hikayesi. Yalnız kitabın sonu depresyona sokabilecek düzeyde olduğundan, yeniden düzenlenmiş halleri mevcut. Bir de çocuk hikayesi olduğundan Turuncu Seri ve Mavi seri diye ayırıyorlar. Birinde kelime daha az ve resimli anlatım birinde kelime daha çok gibi, okuma bilmeyen ve okumayı bilen yeni başlayan çocuklara göre mavi turuncu seri diye ayırmışlar. 

İntertte baktığım bir çok kitap, bir çok başka yayın evinden Mavi - Turuncu seri ve aynı zaman da iş bankası tarafından düzenlenmiş metinli hali yada uyarlama hali var. 

Ben bu kitabın düzenlenmemiş ve olduğu gibi halini arıyorum. 
    En kötü ihtimal ile birlikte kitabın resimli yada okuma kolaylıklı hali bile olsa 
    Değiştirilmemiş halini istiyorum. 

Orijin hikayeden sapılmamış hali önemli benim için.
    Bu konuda yardımcı olup yol gösterebilecek biri var mı acaba

EricNorthman tarafından 12/Mar/21 18:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

https://www.kitapyurdu.com/kitap/andersen-masallari-cilt1-ciltli/311130.html&filter_name=andersen%20masallari

buna bakmanı salık veririm. okuyucu kitlesi çocuklar olduğu için toplu olanlara bakmakta fayda var.

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Yalnız kitabın sonu depresyona sokabilecek düzeyde olduğundan,

Böyle kitabi alip niye hediye etmek istiyorsun?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

İngilizcesi disinda sansursuzu biraz zor gibi, ben bulamadim.

Bu arada neden hediye etmesin, sansursuz icerige erismek hakkimiz degil mi? :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hangi yayin evinden cikmis hocam bahsettigin ?

bu sitede sanirim türkiye'de satilan kitaplari bulabilirsin

https://www.kitabinabak.com/sorgu/Kitap?bak=K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%20Deniz%20K%C4%B1z%C4%B1

alternatif olarak nadirkitap'a bak belki 2. el olarak bulabilirsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Selamlar konu düşmüş ben görememişim mesajları 

@unbalanced hocam biraz karışık aslında, hangi yayın evinden çıktığını bulamadım asıl çıkış mesela türkiye de ki ilk çıkış yayın evini falan bilemiyorum.
    Verdiğin siteyi inceliyorum şimdi bakalım neler bulacağım

@Esquire hocam linke bakıyorum açıklaması ve içeriğine de eğer salt olarak burada yer alıyorsa bu benim için güzel olacaktır direk bunu da alabilirim 

@futurist evet antifeminist ve bir çok tanımlama ile biten depresyonlu bir sonu var abla ama bir çocuk için falan değil de, bunun derinliğini bilen biri için biri için almam gerekiyor. 

@yalinyalniz ilginizce not found hocam bende :) Ama salt metini merak ettim açıkçası. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Selamlar konu düşmüş ben görememişim mesajları 

@unbalanced hocam biraz karışık aslında, hangi yayın evinden çıktığını bulamadım asıl çıkış mesela türkiye de ki ilk çıkış yayın evini falan bilemiyorum.
    Verdiğin siteyi inceliyorum şimdi bakalım neler bulacağım

@Esquire hocam linke bakıyorum açıklaması ve içeriğine de eğer salt olarak burada yer alıyorsa bu benim için güzel olacaktır direk bunu da alabilirim 

@futurist evet antifeminist ve bir çok tanımlama ile biten depresyonlu bir sonu var abla ama bir çocuk için falan değil de, bunun derinliğini bilen biri için biri için almam gerekiyor. 

@yalinyalniz ilginizce not found hocam bende :) Ama salt metini merak ettim açıkçası. 

Bunu bir çocuğa hediye etmeyeceğini konu başında anladığım için İngilizce kitabı salık verdim hocam; istersen İngilizce orijinalini hediye et, ben de kitabın çevirisini yaparım onu da ayrıca verirsin hocam :)

Toplam Hit: 994 Toplam Mesaj: 7
kitap