Küçük Projeksiyon Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    click%20to%20zoom
    Bu cihazdan gören kullanan varmı acaba yada hakkında bilgisi olan cihaz ile ilgili video http://www.eyeclops.com/ bu adresten izleyebilirsiniz how to die bir bolumde gösteriyor.
    Sahibinden sayfasında satan birisi var.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

iyimiş ya..

edit : alırsan bana pm at memnun kalırsan bende alıyım :D

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

bide projeksiyonlu telefon görmüştüm gazetede su çin mallarından.kücükken benim aklıma gelmişti.okula getirip hava atmayı hayal ediyodum. 5. sınıfta falandım. 688 1000 dolardı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Görüntü kalitesini görmek gerekir

300 lira verme sahibinden e

http://cgi.ebay.com/EyeClops-Mini-Projector-Brand-New-/150446224217?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item23074b3359

toplam 110 dolar cıvarında 200 lraya mal oluyor ortalama 100 liran cebıne kalsın gumrukte takılmaz 67 dolar birşey zaten.

Satıcı ıle konusup daha kucuk pakete koymasını saglayabılırsın boylece kargo masrafında azalır

$62.49 + $5.24 shipping buda amazon fıyatı

http://www.amazon.com/EyeClops-Portable-Projector-Powerful-Technology/dp/B0035P4R7Y,

alınıp satılabılnırmı dıye dusundum rıske gırılmez.Bir tane kullanmak amacıyla sipariş edilebilir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Lamba Ömrü 10bin saattir. Çözünürlük 640x480 dir.

Önemli kısımları burası.Lambası değiştirilebiliyor mu?.Türkiye de bulunabilir mi?

Çözünürlük ben sadece sunum için kullanacağımdan bana yeter fakat seni tatmin edecek mi?

Eğer alırda memnun kalırsan benide mutlaka bilgilendir.

:d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

herkese çok teşekkürler arkadaşlar alırsam burada herbişeyini yazacam emin olun biraz daha araştırayim.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

bunu alma sakın hayal kırıklıgına ugrarsın..

lg ve samsung'un led projeksiyonları var. 30bin saat lamba ömrü ve cok güzel görüntüleri var 1.5-2 metreya kadar genisliginde

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
Toplam Hit: 1974 Toplam Mesaj: 7