Kulakiçi Kulaklık Değişim/İade

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Şimdi soru başlıkta yazıyor zaten, mevzu alıp da sesinden memnun kalmadığım bir kulakiçi kulaklık. Ben bunu verip üstüne bir miktar daha ekleyip normal kulaküstü başka bir kulaklık almak istiyorum.

Kullandıysanız hijyenik sebeplerden dolayı iade ya da değişim yapamayız diyorlar.(Vatan bilgisayardan satın aldım,)

Alıp da değişim yapabilen olmuştur belki diye burda size soruyorum.

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

kullandıysanız diye bir cümle kuruyorlarsa kullanmadığını internetteki olumsuz yorumlardan etkilendiğini başka model alacağını belirt güzelce geldiği gibi de poşetle

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

kullandıysanız diye bir cümle kuruyorlarsa kullanmadığını internetteki olumsuz yorumlardan etkilendiğini başka model alacağını belirt güzelce geldiği gibi de poşetle

Hocam buna kim inanır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı
    pesimistzombie bunu yazdı

Hocam buna kim inanır

"kullandıysanız" demişlerse diye dedim ben kullanmadım desin nasıl ıspatlayacaklar kullandığını? ya hiç iade almaması gerekiyor ya da inanacaklar.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam kulaklık komple bozuk deilse deişim haricinde iade almıyolar. traş makineleri kişisal bakıp ve temizlik ürünleri kulaklık gibi vs ürünlerde cihaz bozuk değilse geri almıyolar bozuksada değişim yapıyorlar. senin ben kullandım kullanmadım demen birşeyi değiştirmiyor. Doğru bir uygulama olduğu kaatindeyim ayrıca.

Toplam Hit: 934 Toplam Mesaj: 5
değişim vatan bilgisayar kulakiçi kulaklık