folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Kullandığınız Msn Alternatifleri

Kullandığınız Msn Alternatifleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

msn 2011 sürümü tasarımsal olarak kayarak gelmeler felanlar iyi ama işlevsellik yok beni hatırla seçeneği yok her defasında mailmi gircez, 2011 de nick değiştiremiyoruz herkesin isminin yazması güzel bişey ama xp desteği yok xp 'dekiler istedikleri nickleri yazabilcekler standart bişey olması lazım şahsen, kişi listesini kaydet seçeneğinide bulamadım ve 2-3 kisiyle konusurken üst tarafta internet explorer sekmesi tarzı sekmeler yapması ie 'den nefret etmiş biri olarak beni tüm msn sürümlerinden soğuttu...

kısacası sizin kullandığınız msn alternatifleri varmı ?

@tahribat.com 'lu mailimi açabilcek, gerekirse  karsı tarafa kamera felanda açabilitesi olan sistemi kasmayan işini yapan program.

(:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    amsn işini görür usta

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    pidgin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mctatlises
    mctatlises's avatar
    Erkek

emesene saglam kendi icinde eklentileride var seceneklerden düzenliyebiliosun plusdaki gibi ayarlari ne dinliyorum log kaydetme fln kasmioda amsn bin ceker.

En Kral Tatlisesci...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    pigdin (linux+windows) kopete (linux) emesene (linux+ windows?) amsn (linux+windows) kmess (linux) digsby (windows) bide ubuntuda kurulu gelen bi msn programı var ama ismini hatırlayamadım ben onu kullanıyorum gayet güzel bir program. tamamen özgürsünüz, aynı anda onlarca msn hesabınızı aktif hale getirip tek bir programda bu hesaplardaki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. üstelik aynı anda hem msn hesaplarınızı hemde facebook, twitter, gmail, yahoo vs. birçok popüler sosyal ağları kullanabilirsiniz. yani aynı anda hem msn açık, hem facebook açık, hem başka bir msn hesabınız açık, hem twitter açık, hem gmail talk açık vs. baya güzel işte :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2011 sürümü bence oldukça güzel xp ye destek vermemsi xp nin artık eski bir işletim sistemi olmasından olabilirmia acaba? 

kişilistesi olayını bende çözemedim ancak zaten hala beta

isim yazması güzel birşey niye nick yazıyoruz ki ben insanları isimleri ile hatırlıyorum facebook un tek farkı diger sitelerde nick onda isim olasıydı geldi tekel oldu

şifremi ve ismimi kaydettim sadece açıl a basıyorum açılıyor , facebook ile birleşmesi güzel birşey zaten linux daki messengerlar alayını açıyordu zaten istemessen birleştirmek zorunda degilsin

hocam sen msn altarnatifi mi arıyorsun  msn messenger alternatifimi arıyorsun ? 

msn messenger alterntifleri  , amsn den başlar sınırsız başıboş program war sistemi begenmiyorsan skype kullan onda da isim soyad var email yok

yada gtalk kullan hem mail hem messenger  yenilige ayak uydurun facebook  4 kere temasını değiştirdi herkez ilk günler şikayetçi oldu ama alışınca ne kadar da gerekli oldugu ortaya cıktı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

2011 sürümü bence oldukça güzel xp ye destek vermemsi xp nin artık eski bir işletim sistemi olmasından olabilirmia acaba? 

kişilistesi olayını bende çözemedim ancak zaten hala beta

isim yazması güzel birşey niye nick yazıyoruz ki ben insanları isimleri ile hatırlıyorum facebook un tek farkı diger sitelerde nick onda isim olasıydı geldi tekel oldu

şifremi ve ismimi kaydettim sadece açıl a basıyorum açılıyor , facebook ile birleşmesi güzel birşey zaten linux daki messengerlar alayını açıyordu zaten istemessen birleştirmek zorunda degilsin

hocam sen msn altarnatifi mi arıyorsun  msn messenger alternatifimi arıyorsun ? 

msn messenger alterntifleri  , amsn den başlar sınırsız başıboş program war sistemi begenmiyorsan skype kullan onda da isim soyad var email yok

yada gtalk kullan hem mail hem messenger  yenilige ayak uydurun facebook  4 kere temasını değiştirdi herkez ilk günler şikayetçi oldu ama alışınca ne kadar da gerekli oldugu ortaya cıktı 

-----------------------------

xp eski bi işletim sistemi olsada bugün çıkan çoğu program xp ye destek verirken adamların kendi ürünlerine destek vermemesi tamamen duygusal
    (win7 alalım (TR şartlarında indirelim :) ) en ucuzu home onu alalım yarın localhost kurmak isterken bi bakalım localhost home 'a kurulmuyo)

+ben hayatımda kaç kere tr.msn.com 'dan haber okumusum ki orda direk site index 'i var ve TR arama sonuçlarını götten getiren bing 'in arama kutusunu koymuslar salla gitsin.

nick yerine isim yazma konusunda bende o kısmını beğendim ama program yapmışın xp 'ye destek vermiyo xp dekiler istedikleri gibi nick yazabiliyo ne anladım aq adamların ismi bende yazmadığı sürece yani bi standarta oturması lazım ve millete nickim sende nasıl gözüküyo diyince eski nickimi kopyaladılar bana yani onlara da benim ismim gözükmüyo eski nick ne kaldıysa o ebuddy den girip değişmessen :|

evde herkes pc 'ye oturuyo ben oraya şifremi kaydettirirsem  merakınada olsa kim var lan bunun msn 'inde diye biri login olur o arada benim arklardan biri özel bişeyler yazar felan ....

feysle ilişkilendirince videolar felan gözüküyomu denemedim ama gözükmez gibi e madem tarayıcıyla gircem ne kasıyosunuz, neronun otu boku açması olayı gibi alakasız işler yapıyosunuz

ç.dışı oluyosun her konustuğum adam için buna ç.içi gözük butonuna basmam gerekcek en azından o buton orda dursun ama genede yazabiliyim neyse

istediğim şey windows live messenger kullanmamak ne biliyim farklı programlar denemek mesela media player yerine gom player, winamp yerine aimp2, int. explorer yerine firefox vb.. kullanmam gibi daha iyisi varken neden mikiliyim felsefesi,,, bi bakıma bilinçli kullanıcı programları.

türkiye dışında zaten çok fazla kullanılmıyordu son zamanlarda. burada da sonu aynı olacak gibi. tarihin tozlu sayfalarında yeri hazırlanıyor yavaş yavaş.

demiş arkadaş ona uycam.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=20446047

buda yorumlar

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=windows+live+messenger+2011

*
    bugün format atmam nedeniyle bu yeni msn 'in kurulması çileden çıkardı ondandır bu öfkem :)

hani bi program yüklediğinde yada pc 'de bi işler karıstırdığında bi şekilde internetin kesilir ya o programa boku atarsın soğursun ondan o psikoloji.

(:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam ms taraftarı değilim en başta onu belirteyim ancak şu birgerçek bence en güzel,  gözüme hoş gelen messenger programı windows live

uzun zamandır da böyleydi  ne skype nede diger alternatifler şuan onun yerini alacak durumda değil , ki millet artık zaten sadece facebook a login olup ordan konuşuyor (nette olan ilk face ini açar felsefesi ) biz aşagıda bir messenger in açık olmasına alışmış insanlarız pc yi sadece facebook , müzik ve online film izle olarak kullanmayan farklı şeyler yapan kişileriz

buyüzden bende sürekli daha iyisini arıyorum , bir türlü bulamıyorum ya bir kötü özelligi var (skype in mail ile bağdaşmaması hesap vermemesi ve messenger ının msn kadar güzel olmaması ) yada populer olmayışı (aol yahoo gtalk ) 

diger özelliklere gelince  videoları açip izleyebilirsin yeni tarayıcı acmaya gerek yok , ben zaten xp yi korsan kullanıyordum win7 de de korsan ultimate 64bit devam ediyorum bu kadar para veremem bir işletim sistemine zorla öde derlerse linux kullanırım. 

internet tarayıcı degiştirmen sadece seni bağlar ben chrome öbürü opera sen firefox genel de int explorer kullanır ama millet facebook tayken benim gidip orkut kullanmam daha iyi oldugu halde orda kendimi yanlız bulmamı değiştirmez 

en iyi ihtimal toplu protesto edip 1 programa yüklenicez (topluluk olarak) yada ne yapıyorlarsa en güncelini kullanmaya devam ) 

Toplam Hit: 2685 Toplam Mesaj: 8