folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuran"Da Başörtüsü Yok

Kuran"Da Başörtüsü Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    scorpix bunu yazdı:
    -----------------------------

insanım ama hologram da olabilirim..

inanmıyorum lan warmı a.q

alın hadislerinizi başınıza çalın.. siz o hadislerinizle bok içinde yaşamaya bilimden uzak kalmaya devam edin!

ben KURAN + AKIL + BİLİM imle kendime sarılır donarım!

siktirin gidin!

o.ç 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    scorpix bunu yazdı:

insanım ama hologram da olabilirim..

inanmıyorum lan warmı a.q

alın hadislerinizi başınıza çalın.. siz o hadislerinizle bok içinde yaşamaya bilimden uzak kalmaya devam edin!

ben KURAN + AKIL + BİLİM imle kendime sarılır donarım!

siktirin gidin!

derdin bu işte. asıl sen git. saygı duymayı bileceksin. dedik. 3 vakit namaz kılıyorsan babane. bu senin sorumluluğun. ben 5 vakit kılarım sanane.

ama gelip burda namaz 3 vakit dersen insanın ayarını bozarsın sinir edersin. yada tıpkı bir hrıstıyan niye hrıstıyansın demek yada niye müslümansın ? senin sorunun bu.

sanane başkasının 5 vakit kılmasından sanane başkasının hadislere inanmasından sanane.

sende s*iktir git bilimle uğraş pc başında klavyede bilimle uğraşma git motor al fan al bi tane motor sürücüsü yada robot kolu yapmak için git pnomatik valf ler al yap . yada gir pic 16 f84 al programlama yap

senin neye sarılcağın başkasını ilgilendirmez. istediğine sarıl ama yazdıklarına dikkat et. sen burda ap açık şu şöyledir bu böyledir dersen hesab sorulur hoş hesab sormak bize düşmez. fgakat insanın inanç duygularına laf atamazsın tamam mı. sana güle güle bilim adamı ol sen. uçak yap. araba yap gemi yap.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MZMZ
    MZMZ's avatar
    Erkek

DEDİĞN ŞEYİN HZ.PEYGAMBER (S.A.V) SOZLERİ OLDUĞUNU HATIRLATMAK İSTERİM Kİ SIRADAN GUNLUK BİR SOZ DEĞİLDİR ASLA OLAMAZ....

TUM KALBİYLE ALLAHA İMAN ETMİŞ SALİH MUSLUMAN HZ.PEYGAMBER (S.A.V) SOZLERİ HAKKINDA BOYLE KONUSMAMALIDIR

HİC ARASTIRDINMI HADİSLERİN GUVENİRLİĞİ KONUSUNU ....BİR MUSLUMANIN BUNLARI ARASTIRIP BİLMESİ GEREKİR Kİ HELE GUNUMUZDE BU  ŞART OLUŞ DURUMDADIR.

HER PROFUN DEDİĞİ DOĞRU OLACAK DİYE BİR KAİDE YOK YAŞAR NURİ BEYİNSİZİ BOYLE DEDİ DİYE HADİS OLMAAYCAK MI.YARIN Bİ BUN ALLAH YOK DER 

SENDE :AAA  BAK BUNU BİLMİYORDUM VAY BE ALLAH YOKMUŞ DERSİN...

GİT BİR KUTUPHANEYE YADA AC GOOGLEYİ  KUTUBİ SİTTE DİYE ARAT BUHARİ DİYE ARAT NASIL HADİS TOPLANMIŞ ARAT.

KÜFREDEREK BİŞEY ELDE EDMEZSİN. DİNİMİZİ İLK EMRİ "OKU" HİC ACIP OKUDUNMU HADİS TOPLANIP YAZILMASI HAKKINDA BİR KİTAP.

HİC ARASTIRDINMI HADİS KİTABI... HAAA SEN COK BİLGİLİSİN YA  HZ.PEYGAMBER (S.A.V) MUBAREK SOZLERİNE İHTİYACIN YOK ...

SEN COK BİLGİLSİSN YA HANGİ TUM HADİSLER UYDURMA DEĞİLMİ....

Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın! Eski çınar şimdi noel ağacı; Dallarda iğreti yaprak utansın! Ustada kalırsa bu öksüz yapı, Onu sürdürmeyen çırak utansın! Ölümden ilerde varış dediğin, Geride ne varsa bırak utansın! Ey binbir tanede solmayan tek renk; Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın! NFK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Savaş alanına dönmüş burası.Konu kilit.

λ
Toplam Hit: 18385 Toplam Mesaj: 155