Kürdistancılara Büyük Darbe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Machine
    Machine's avatar
    Erkek

Selamun Aleyküm

Öncelikle aşağıda anlatıcaklarımın benimle hiçbir alakası olmadıını belirtiyim. Ben bu olaylar olurken sadece bir izleyiciydim-kurbandım :) . Ama olanları taktir ettim.

Tarih: 29 mayıs 2004

Yer: Erkan internet evi

zurnada takılırken reelden arkadaşım gelip sana bi program gönderecem aç dedi. ei deyip msnden aldım. sd3000.zip die bişe. açtık. programı açtımda hiçbişe olmadı. çalışmıyo bozuk olm demeye kalmadan sen karışma dedi. eyvallah deip geçtim. bu olay 29 mayısta oldu. bugün yine geldi. bi sürü adres verdi. girdim birkaçına kürdistan, apo, ne kadar bölücü şey varsa onların adresleri. olm dedim ne işin var bunlarla. izle dedi şimdi sen bu sitelere girdin 30 dk sonra bi daha girecen. ei dedik. 30 dakka dolmadan hasan özele geldi yine. olm gir o adreslere dedi. 10-15 tanesini denedim girmedi. 1i açılır gibi oldu bi hata verdi. ulan ne ettin dedim. öle böle derken bunu iice sıkıştırdım. bu adam meğer bana yamultucu denen bi programın troganını göndermiş benim makineden saldırmış. bu şekil yayıyolarmış. saat 24:30 oldu deniyorum yine açılmıyor. kendilerini bundan ötürü kutluıyorum benim makineler feda olsun. bi ara hasoyu yakalarsam programı yürütecem. sitesinden indirim dedim site kapalı. www.sanaldarbe.cm kimseye vermiyolar ama ben almasını bilirim haso sırtına post bağla msnim açık :P

Alfa 1 is Down
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_i_t
    m_i_t's avatar
    Erkek
    mydoom virüsünden esinlenmişler herhalde benimde aklımdaydı böyle bişeyler yapmak ama adamlar yapmışlar helal olsun dahada çok yapsınlar.i...lere

AKILLI İNSAN AKLINI KULLANIR.DAHA AKILLI İNSANSA BAŞKALARININ AKLINIDA KULLANIR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    C++ biliyosan indir mydoom kaynak kodlarını editle veya baştan kendin yaz programı zombie kullanarak ddos çekmek matığı olaybu

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

benimde kendi yapım bi virüs war küçük çaplı şuan... activex açığıyla giriyo sisteme sp1 yükle xp sistemlere rahatça giriyo sonra koğuşlanıyo benden komut bekliyo ben komut werdiğimde irc serverına giriyo bütün clientler birbirini uyarıyo döngü gibi bişey oluşuyo proxy clone deyil gerçek ip hemde çok daha etkili böle bişi şuan yayıyorum bi kaç kere test ettim elimde büyük güç olunca indiricem alayını :)

not : bu virüstrojan karışımı silahımı kimseyle paylaşmıyorum... bulaştırdığım insanlarda genellikle internetcafeler oluyo iyi bağlantı olduğu için :)

Toplam Hit: 2039 Toplam Mesaj: 4