folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kürt Biranda Rtük Başkanından Fırça!

Kürt Biranda Rtük Başkanından Fırça!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bahadiroglu
    bahadiroglu's avatar
    Erkek
    AB uyum yasaları çerçevesinde RTÜK tarafından hazırlanan Kürtçe yönetmeliğini Manşet Programına taşıyan Mehmet Ali Birand, şaşkına döndü. Programa RTÜK Başkanı Fatih Karaca ve kürtçe klip çeken şarkıcı Ferhat Tunç’u çıkaran Birand, Karaca tarafından canlı yayında azarlandı. Yayına davet edilirken kendisine tek başına programa çıkarılacağının söylendiğini belirten Karaca, “Siz bana tek başınıza yayına çıkacaksınız dediniz. Ancak burda bir başka kişiyi de konuk almışsınız.Bu sorumlu yayıncılık anlayışına sığmaz” dedi. Karaca kendisine söz verilmeden önce Türkçe alt yazılı kürtçe klip yayınlanmasına da kızarak, “Sayın Birand şu anda suç işliyorsunuz. Sizin yaptığınız bu program müeyyide gerektirir. Gereken yapılacaktır. Bu yaptığınızdan dolayı kanalınız kapanabilir” dedi. Yönetmelik gereği bütün dillerde yayın yapılacağının altını çizen Karaca, Birand’a “Siz ve AB yandaşları kasıtlı olarak Kürtçeyi öne çıkarıyorsunuz” dedi. Karaca’nın canlı yayında yaptığı bu öfkeli çıkış karşısında neye uğradığını şaşıran Birand, ortalığı sakinleştirmek istedi ancak bu da işe yaramadı. Birand’ın konuşmasanına Kızan Karaca, “Siz benim sözümü kesemezsiniz. Bırakın konuşayım.” dedi. Birand programın sonlarına doğru alttan alarak Karaca’nın kızgınlığını giderdi.

şehitler ölmez....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    rahat batiyor kurtler"e.hadlerini asiyorlar.yakinda olanlardan Turk halkini kimse sorumlu tutamayacak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    bi millet bu kadar haksizliga ugramadi.Turk milletinden bahsediyom :((((

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    bu adamı CNNTurk de nası yaşatıyolar anlam veremiyorum

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    evet bunu bende izledim NTV haber yaptı.
    resmen birandın azına etti adam ya.
    çocuğunu azarlar gibi azarladı

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    loshmil
    loshmil's avatar
    Erkek
    netsonic bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu adamı CNNTurk de nası yaşatıyolar anlam veremiyorum
    -----------------------------

CNNTürk degilde CNNkürt olmasi lazim

Arkadaşımız; forumdaki birlik ve beraberliği bozucu hareketler sergilediği; yasak olan konuları YASAK OLDUĞUNU BİLE BİLE irdelediği, bu konuların silinmesine rağmen ısrarla aynı konuları açmasından dolayı forumuzdan KALICI olarak banlanmıştır. Kendisine başarılar dileriz TahribaT.Com YönetiM!!!
Toplam Hit: 1946 Toplam Mesaj: 6