Kurtlar Vadisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

ir2 o (L) "kalp" işaretini dedinde aklıma geldi, şimdi o olay tusunami felaketinden hemen sonra birkaç ibnenin ortaya çıkarmasıdan sonra epey bir yayıldı benimde msn listemdekilerden haberi olan herkez eklemişti ve ben bırakmıyorum diyede ikide bir o işareti bırakmam içim mesajlar geliyorde bende o mesaj gönderenleri hemen listemden silip engelliyordum...

Listemde sadece rene ve holy bu aptallığa karşı mesajlar yazıp kalp simgesini bırakmamışlardı...

rene "onlar marmara depreminde bıraktılarmı bizde bırakalım" demişti...

holy'nin ne yazdığı tam aklıma gelmiyor ama oda öyle bir karşık cümle kullanmıştı...

ben "ulen bırakın tusunami felaketi dünya yıkılsa yine öyle bir şey yapmam" demiştim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

holy şuna benzer bie y yazmıştı
    O koyduğunuz kalpler bi işemi yarıyacak koyunca bir şeymi olacak
    özet olarak böle bi şey yazmıştı ir2 ile baya bi taşak geçmiştik bununla ilgili ayrıca ondan önceki bi olayda renede komuştu:) biz neden kodun malmısın olm falan diincede lafı çevirip abi yok ölesine kodum fln demişti ehue:)
    Neyse hoja luzumsuz işlerle uğraşmayın kurtlat vadisine zokam size bi şey olmasın:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Kurtlar vadisi ney ya gidin soner yalcin kitablari okuyun daha romantik oluyo baypipo felan..

bu son bölümdeki mason olaylarindan sonna ilgimi cekmedi degil... yani bi daha ki bölümü merak ediyorum su an..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

hoca polatmıdır nedir rol yapamıyo ki ak. dizinin ilk bölümünü izledim film gibiydi. sonra bi efekt gördüm tabancayla ateş ediyolar. ben bile daha iyisini yapardım. onu gördüğüm an bıraktım bir daha da izlemedim. o kadar adam izliyor biraz prodüksiyonun kalitesini yüksetsinler ak.

şiddet olayına gelincede tabiki çocukların izlememesi lazım olan bölümler var fakat  o bölümleri çocuklarına izleten anne babalarda problem var.

ftw
Toplam Hit: 6971 Toplam Mesaj: 55