folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kurtlar Vadisi"Nin Kılıç"Inın Yıllar Sonraki Açıkladıgı Sırrı

Kurtlar Vadisi"Nin Kılıç"Inın Yıllar Sonraki Açıkladıgı Sırrı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    Karakter boyutu : 12%20Punto 14%20Punto 16%20Punto 18%20Punto
    'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı, 45 yıllık tiyatro sanatçısı Atilla Olgaç hayatıyla ilgili bir gerçeği ilk kez 'Orada Neler Oluyor'da açıkladı. Kılıç Kıbrıs'ta 10 kişiyi öldürdüğünü söyledi.
    Atilla Olgaç "Kılıç karakteriyle senaryo gereği adam öldürdük. Ama ne yazık ki bu vatan için ben gerçek hayatta 10 kişiyi vurdum" dedi. Atilla Olgaç "Askerlikte terhisime 1 gün kalmıştı. Tam o sırada Kıbrıs Barış Hareketi oldu. Beni Mersin'den Kıbrıs'a gönderdiler. Savaşın en acımasızca ve en kanlı bölümünün sürdüğü temizleme harekatında görev verdiler. Komutana 'Yapamam, adam öldüremem, ben sanatçıyım' dedim. 'Burada sanat bitti. Burası gerçek hayat, savaş. Emir verdim mi öldüreceksin' dedi. İlk öldürdüğüm çocuk 19 yaşında, esir düşmüş bir askerdi. Silahı yüzüne doğrulttuğumda yüzüme tükürdü. Alnından vurdum, öldü. Daha sonraki çatışmalarda 9 kişiyi daha öldürdüm. Öldürdükten sonra gidip karargâhta ağlıyor, ertesi gün yine öldürüyordum. Rüyamdan çıkmıyor. Uzun süre psikolojik tedavi gördüm. Bu yüzden hala et yiyemiyorum. Kan göremiyorum. Aklıma öldürdüğüm çocuklar, kokmuş cesetler geliyor" dedi.
    "Bu acıyı 25 yıl sonra ilk kez itiraf ettiğini söyleyen Atilla Olgaç "Türkiye'de korkunç bir savaşta bulunmuş, adam öldürmüş, gazilik unvanı almış tek sanatçıyım" dedi. Atilla Olgaç sözlerine şöyle devam etti: Savaş uzun süre mesleğimi de etkiledi. Kitlendim, bir şey yapamadım. Bugün o komutanın 'Hep sahnede numaradan mı adam öldüreceksin. Silahı al da, gerçekten öldür bakalım. Nasıl oluyormuş' dediğini hatırlıyorum. " dedi.
    Kaynak:internethaber
    ilginç dur bakalım daha neler duyacağız

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

19 yaşında çocuk :D

Bizim askerlerimizde 20 yaşındaydı. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    ah ben olckatım katliam yapardım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    şimdide çevir kazı yanmasın yapıyor yok neymiş film senaryosuymuş hadi be ciddi misin?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

askerde patates soyan ve sonrasında tırstığı için geri gönderilen maymun kılıklı bu herif,

ulan biz kıbrısa niye girdik ????

rumlar adada etnik soykırım yapıp, Türk ve Müslümanların evlerini, mallarını yağmaladıkları için girmedik mi ???

rum köpeklerinin analarımıza bacılarımıza ağza alınmayacak şeyler yaptığı için girmedik mi ??

ne çabuk unutmuş bunları Atilla Olgaç EFENDİ. anlaşılan para tatlı geldi. bugün bu konunun gündeme gelmesini bekleyen kesimler varmış demek.

Hadi olay doğru olsaydı diyelim::  Rum gençlerini kurşuna mı dizmiş ?? AZ BİLE YAPMIŞ. KEŞKE KAFALARINI TEK TEK KESİP BÜTÜN RUMLARA, YUNANLILARA İBRET OLARAK GÖSTERSEYDİ.

Bugünkü beceriksiz iktidarlar sizi yanıtlmasın arkadaşlar,
    BÜYÜK TÜRK ULUSUN NAMUSUNA, ŞEREFİNE DİL UZATAN KÖPEKLERİN SONU HEP AYNI OLDU, AYNI OLACAKTIR.

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Bu bu (neyse bu kısmı bende kalsın ne olur ne olmaz ) yüzünden ahime gideceklerdi rumler son anda yırttık paçayı. İnsan konuşurken iki kere düşünür
Toplam Hit: 1543 Toplam Mesaj: 6