folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kürtlere Yapılan Yersiz Baskı - HaksızlıkKürtlere Yapılan Yersiz Baskı - Haksızlık

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Fatih
  Fatih's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Temmuz/2005
  Erkek

  mardinliler arap değil miydi?


  sen ilme küllünü vermeden ilim sana cüz'ünü vermez.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ArmadA
  ArmadA's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Ekim/2005
  Erkek

  bazen bazı şeyler insanların başına kırk yılda bir gelir anadolunun bazı yerleri böyle şeyler için müthiştir. Batıda bunlardan olmaz çünkü arakdaşlar yazmış artık burda kimsenin kimseye Güveni kalmamış! Herkesin götü saten tavan yapmışş herkes önemli bir insan amk :S Artık işime nasıl gelirse öyle davranırım ben çıkarıma bakar babamı bile tanımam arkadaş adamları var. düşünsene sana en temiz 2 örnek tweetter a şu fotoğraflarını koyan 2 3 tane kadın ekndilerini playboy güzeli sananlar hani isimlerini bilmiom çokta tın gözümde tek model var oda sorry (Oros..luk) resmen. Hülya avşar soytarısının önce hayvanları katleden bu dini anlamıyorum deyip daha sonra  y.sizsinize çıkıp allah din demesi ilk gariplik üzerine kürk alığ giymesi apayrı bir güzellik :D 

  biz çok mu iyi bokuz arkadaş bir metrobüse binicen önündekini bile ezzip geçersin valla sırf o otobüse binebilmek için. Tabi trafikte çiğnenen kuralların haddi hesabı yok eskiden savaş olsa yada bir olay olsa türk ol hemen birleşip toplaşırlardı. şimdi istersen geber kimse sana dönüp bir bardak su vermez daha dün 2 tene azerbaycanlı adam 1 otobüs dolusu adamı dövdü la :) 

  düşün artık bi savaş çıksa nasıl güvencen birbirine. Hadi onuda geçtim ODTÜ de bir öğrenci olayları oldu bak noldu ? çok güzel milletiz aslında biz ama dikenlerimiz fazla uzamış bizim ses çıkaramıyoruz. Artık bazı şeylerin güzelliği yok ki bence bunda en büyük idol artık herkesin direk Hristiyanlığa doru kayıp ahlak kavramının çökmesi. 

  anlatmam oki her insan bir değildir! bazıları harbi adamdır ırk ten rengi vırt cırt boş iş yeterki insan olsun. eskiden türkiyede çok vardı bu tarz güzel insanlar hala daha var örn tahribat ; çoğunluk iyi ama arada kirli çıkıda çıkıyor. insanları o kadar çok kandırmışlar + dolandırmışlarki artık güven azalmış bitme noktasına gelmiş..


  Living Death
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  SpoofU
  SpoofU's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Mart/2008
  Erkek
  Tengri bunu yazdı
  UmutxTR bunu yazdı

  Beyler! Dünya üzerindeki en tehlikeli akımlardan birisi ırkçılıktır. İnsanları türk diye kürt diye bölmeyin.


  İnsana sadece insan olduğu için değer verin.  Kürtlerde insandır, Türklerde insandır. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur.
  pitbull da köpektir, golden da köpektir, kangalda köpektir.  Kendini eklemeyi unutmuşsun.

  Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Baturay_Turkmen
  Baturay_Turkmen's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Mart/2011
  Erkek
  Huerfanos bunu yazdı
  Peroksit bunu yazdı

  Yav yürü git batıda müsafir perverlik zart zurt diyor amq araştırmamı yaptın tüm şehirleri analizmi ettinde konuşuyon

  Lazlar , Çerkezler bu ıkrlarda çok müsafir perverdir hiçbiryerdede molotof atıp gösteri yapmazlar amq

  ++ Olarakta

  http://www.tahribat.com/Murit-Huerfanos/

  Profil resmine bakın anında görüşleri değişmiş

  Bak hacı senin gibi insan arıyorlar CIA beyin yıkama olayına en uygun kişilik senin gibi olanlar bi dene istiyorsan

  Profil resmimde ahmet kaya var ve 10 senedir ahmet kaya dinlerim. Ne bu böyle sağa sola saldırma peşindesin? Adam gibi tartışmayı bilmiyosan yorumda atma.

  http://www.ilkhaber.biz/images/news/21-06-2011-hurriyet-gazetesi-yazari-ertugrul-ozkok-pariste-ahmet-kayanin-kabrini-ziyaret-etti.-ahmet-kayanin-kabri-basinda-helallik-istedi....jpg koyuyorsan o resmi bunuda koy yanına.... 

  hatta şunu da koy... http://www.youtube.com/watch?v=Qlw6aGiIQnk valla helal olsun kürtlere, adamlar ne yapsa ne söylese yutuyorsunuz... aynısını bir Türküm diyen kişi yapsa kıyamet kopar... biz hala otobüste molotofla yakılan serapları , dağlarda pusularda şehit edilen mehmetleri unutmadık...


  Ne Mutlu Türk Doğana..
Toplam Hit: 9795 Toplam Mesaj: 125