Kurtul Kurtulabilirsen...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mipodrall
    mipodrall's avatar
    Erkek
    Şu yaşıma kadar aşık acısı çekenlere ve deli divane aşık olanlara küçümser gözüyle baktım güldüm onlara... Ne aşkı bea, sevdiğini de allah yaratmış ilahi aşktan başka aşk olmaz die ayak diretirdim. Sen orda kızı değil allahı sevisun die artizlik bile yapardım. Ama bu mart ayında d*tüme bi girdi Eros'un oku... Ağustos'a girdiğimizde bile hala bağırıodum... Çok doğru biri değil belki ama insan sevince herşeyi boşveriyo... Şiirden nefret ederdim, şiir okumaya başlamıştım ya... Şimdi bunu konuyu nie açtım... Hanımlar, beyler sakın sakın aşık olanla, onun acısını çekenle dalga geçmeyin!! Gülmeyin aşk şarkılarına!!! Yamulduğumda marangozda bile düzeltememişlerdi. Aman siz de tornacı aramayın yani... Şimdilerde iyiyim ayrıca... Hamdolsun...

Savaş herşeyin babasıdır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    ne kadar yapmam dediğim iş varsa hepsini yaptım.Büyük konuştum o yüzden.Bende bundan sonra zor aşık olurum diye düşünüyordum ama insanın karşısına öyle birileri çıkıyorki sen bile anlamıyorsun.Allah yardımcın olsun.Sevmek güzel şey....

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    haklısın dostum. hem de çok haklısın. :(((((
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    Bazı cümlelerin oldukça etkileyici
    yazmayı denedinmi hic?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    abi aşık olmak akıllı adam işi değil valla ya. nerden aşık oldum dio insan. burdan gençlere tavsiyem aşık olmayın hacım. ne kadar güzel bişey olsada bi o kadar da sıkıntılı. en iyisi gidin karşı cinsin bulunmadığı bi dağda neyim yaşayın. valla

kenarda köşede takılırım ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mipodrall
    mipodrall's avatar
    Erkek
    Kendi çapımda bi ajandam var, dolunca karalıyorum işte arada... Maksat rahatlamak olsun. Bunu da tavsiye ederim, size iyi gelen, beğendiğiniz fikirlerinizi köşeye bi yere yazın. Hem ne kadar geliştiğinizi hem de nası bi yoldan geldiğinizi görürsünüz. Hem de rahatlarsınız...

Savaş herşeyin babasıdır...
Toplam Hit: 971 Toplam Mesaj: 6