folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Kuşlu Sitede Yazı Dizisini İndirmek ‘Çözüldü’

Kuşlu Sitede Yazı Dizisini İndirmek ‘Çözüldü’

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Dostlar böyle basit gibi görünen bşr konu için başlık açmak istemezdim ama uğraştım araştırdım yapamadım twitterda bir sayfada adam eğitim twitleri atmış arka arkaya tek sayfada 100 kadar var. Bu twit dizisini .Pdf vs nasıl indirip okuyabilirim? Eklenti falan denedim yapamadım çalışmadı

özetle twit dizisini nasıl dışarı kaydedebilirim

siyahbereli tarafından 21/Ara/19 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Link atarsan inceleyelim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Kuşlu sitede, yazı dizisini bitirmek diye okuyup,

bir sürü güvercin olan bir sitede, bir yazı dizisi yazıyorsun ve gürültülerinden bir bok yazamıyorsun diye anlayıp, elleme yazıktır tavsiyesi vermeye geldikten sonra,

hiç çakmadığım bir konu olduğunu anlayıp gidiyorum...

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Konu ile ilgisi olmayanlar boş gitmesin, Google amcanın işleri işte. Flood kaydetme aramasında karşıma geldi hızlıca okudum efsane :)

https://mutlakaoku.com/size-twitterdan-aldigim-numara-yuzunden-olumden-dondugum-hikayeyi-anlatayim/

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

bir sürü güvercin olan bir sitede, bir yazı dizisi yazıyorsun ve gürültülerinden bir bok yazamıyorsun diye anlayıp, elleme yazıktır tavsiyesi vermeye geldikten sonra,

Ahaha çok güldüm Mylitta, bir resetlen temiz hava al ben öyle yapıyorum;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Link atarsan inceleyelim.

Buyur hocam linki bu bıradaki yazıları komple indirmek istiyorum. Teşkr

https://twitter.com/Cappadokyal1/status/1089078869234196480

TIK

siyahbereli tarafından 21/Ara/19 16:50 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Bu işini görecektir üstad

https://twitter.com/threadreaderapp

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Bu işini görecektir üstad

https://twitter.com/threadreaderapp

Çalışmadı üstad, yazıları okuyamam twitterdan okumalısın diyor. Eski falan diyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Birisi indirmeyi başarmış paylaşmış, yardımınız için sağolun arkadaşlar. 

Konu çözüldü

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Ahaha çok güldüm Mylitta, bir reset'len, temiz hava al, ben öyle yapıyorum;)

Geçen bi tıpçı'nın videosunu paylaşmıştın. aklıma o geldi. ^^D` No cure for the death. 

-0-

".Pdf" değil ama, Ekran kaydını Kısmen (benim Tlf. biraz kısıtlı özelliklerde) tel'den, LongShot uygulamasıyla alabildim(ekranın kaydırma çubuğu , %30-35 kadar, yukarıdan aşağıya kadar gelebildi. Sonra hata vermeden, Flood işleminden  çıktı.). 

Kısmen diyorum,içün kü ekran kayıtları üst üste oturmuyor. @.o,)

-0-

Tweet Flood'unu Çekince, bi' kopyasını da buraya atabilirsen, şahâne olur. 

tşkler.

RitmFarbRacourci tarafından 21/Ara/19 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Birisi indirmeyi başarmış paylaşmış, yardımınız için sağolun arkadaşlar. 

Konu çözüldü

Kim indirdi paylaştı bilmiyorum ama arkadaşın bahsettiği şu site güzel görünüyor bi ara göz geçireyim.Borsacı müridlere selamlar

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 1280 Toplam Mesaj: 11
dizi twitter savr