folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder KYK Başvurusu Hakkında

KYK Başvurusu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    bunun güncellemesi kesin yok değil mi şimdi bizimki doldurmuş bu formu güncellemesi vardır heralde başvuru ve güncelleme diyo ama çalışıyo mu yok dedi bi kaç kişi ama güncelleme yapabilen var mı?

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

Hocam kayıtlar bitene kadar bilgileri istediğiniz gibi düzelteniliyorsunuz yalnız okul bölüm fakulte gibi bölümleri biz değil sistem kendi dolduruyor.

Ayrıca sitede bir yazı var (Üniversite,Fakülte,Bölüm,Puan ve Puan Türüne ilişkin alanlar Kurumumuzca ÖSYM 'den alınacağından bu alanlardaki bilgiler tarafınızdan doldurulmayacak ve dikkate alınmayacaktır.)

yani endişelenecek bişey yok herşey normal seyrinde devam ediyor gibi :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Ne kadar salak bir site, yeni programlamaya başlamış birine versen bundan kat kat güzel olurdu...

Devletin "teknoloji" kadrosu mükemmel ötesi! :-) Server'ları yetmez, programlama bilmezler, önemli sitelerde bile bi dünya açık olur vs...

Neyse gelelim kyk'ya!

Sanırım düzeltmişler o bilgi girimi kitli olan ama kontrol ederken Bolu İzzet Baysal Muhasebenin 2. öğretimine kontenjan rekoru kırdıran

kısmını... Açık öğretim Fakültesi'ni bile geçmiştir sanırım mevcut öğrenci sayısı bakımından :P

Ayrıca kişisel bilgi güvenliği kısmı züppeeeeeer ötesi... 

Gıcık olduğunuz birinin TC kimlik nosunu öğrendiniz. Başvuru süresinin son gününü hatta son saatlerini falan bekleyin.

O an gelince girin sisteme gıcık olduğunuz kişinin bilgilerini değiştirin, özellikle annenizin ve babanızın aylık geliri kısmını vs...

Güncelleyin ve kaydet diyin :) Ertesi gün inanılmaz zinde uyandığınızı hissedeceksiniz...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne kadar salak bir site, yeni programlamaya başlamış birine versen bundan kat kat güzel olurdu...

Devletin "teknoloji" kadrosu mükemmel ötesi! :-) Server'ları yetmez, programlama bilmezler, önemli sitelerde bile bi dünya açık olur vs...

Neyse gelelim kyk'ya!

Sanırım düzeltmişler o bilgi girimi kitli olan ama kontrol ederken Bolu İzzet Baysal Muhasebenin 2. öğretimine kontenjan rekoru kırdıran

kısmını... Açık öğretim Fakültesi'ni bile geçmiştir sanırım mevcut öğrenci sayısı bakımından :P

Ayrıca kişisel bilgi güvenliği kısmı züppeeeeeer ötesi... 

Gıcık olduğunuz birinin TC kimlik nosunu öğrendiniz. Başvuru süresinin son gününü hatta son saatlerini falan bekleyin.

O an gelince girin sisteme gıcık olduğunuz kişinin bilgilerini değiştirin, özellikle annenizin ve babanızın aylık geliri kısmını vs...

Güncelleyin ve kaydet diyin :) Ertesi gün inanılmaz zinde uyandığınızı hissedeceksiniz...

-----------------------------

bir oqrencinin yurt hakkını elinden almak ne kadar iç rahatlatabilir solermisin. ya bu senin kardeşin olsa? babanın ve annenin maaşı 2 ser bin ytl yapsa kardeşin burs alamasa ? 

lutfen vicdanınızın el verdiği şey  yapın . bu yazdıklarını yapabiliyosan ben vicdan dan değil insanlıqından bile suphe duyarım ! 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Ben yaparım demedim ki yapabilirsiniz dedim. Özellikle vurgulanan kısmı sitenin eksiklikleri zaten.

Ayrıca "GICIK" olduğu kişiye bunu yapan hiçbir şey hissetmez. ( "Gıcık olma" duygusunun da haklı bir nedene bağlı olduğunu varsayıyoruz ) 

Not: Hukuki sorumluluklar yapan kişiye aittir.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ya herşeyi ciddiye almayın arkadaş espirisine söyledi belki :D

yapacağımızdan değil zaten... 

Toplam Hit: 2401 Toplam Mesaj: 17