folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kyocera FS-1325MFP Model Yazicida Yasadigim Problem

Kyocera FS-1325MFP Model Yazicida Yasadigim Problem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Arkadaslar elimde bu modelde bir yazici var. Bilgisayara sürücüsünü kurmaliyim. Kendi sitesinden sürücüyü indirebilecegim sayfayi buldum:

https://www.kyoceradocumentsolutions.de/index/serviceworld/downloadcenter.false._.FS1325MFP._.DE.html

Lakin Windows 10 yazan .zip'i indirdigimde icinde setup dosyasi yok. Acaba bu sürücüyü nasil kurabilirim bilgisayara?

Florenzi tarafından 05/Kas/17 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

manuel yükleyeceksin demekki setup yoksa aygıt yoneticisinden

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Yazıcılar kısmından yerel yazıcı ekleyi seç yeni bağlantı noktası oluşturu seç aşadan tcp ip yi seç makinanın ip si yaz aşadan sürücüyü otomatik seçi kapat next sonrada disketi varı seç indirdiğin dosyanın içinden driveri seç devam de olsun bitsin o zaman zaten en sağlıklı yazıcı kurulumu manuel yapılandır setupların ne bok yediği belli olmuyor.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Aygıt ve yazıcılar kısmına gir orada yazıcının ismi üzerinde ünlem işareti varken gözükür. Sağ tıklayıp özelliklere gir. Gelen pencerede sürücüyü güncelleştiri tıkla. Açılan pencerede sürücüyü bilgisayarımda bulu tıklayıp zipli dosyayı çıkardığıb yeri seç

İmza mı? O da ne demek?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

@ilteris, @venom88, @osmaman

Arkadaslar ücünüze de cok tesekkür ederim. Sayenizde bisey daha ögrendim. Öpüyorum sizleri. Kalin saglicakla :)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 1474 Toplam Mesaj: 5
kyocera