Lamerlikte Son Nokta :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

seçip o siteyi defaced hacked yapmaya calısmaktayız./ zuahahahahhaa one lan :D cümleye bak

http://www.freespaces.com/tbhb/

eskiden Lamerler Bile bu kadar lamer deildi :D

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chaki
    chaki's avatar
    Erkek

Yakında team'Imızde 3-4 tane dedicated aktif hale gelecektir... :)))

freehosttan 3-4 dedicated a geçiş abes olur yahu. geçiş yapmadan bir host alsaydınız malum 124 den uçağa binmek gibi :P 1 inde siteleri 2. sinde download bölümü 3. sünede mail server falan kuracaklar sanırım. 4. sünede hala ne yapacaklarını düşünüyorlar.

durun bu başlığı burada görüpte tbt yi de karalistelerine falan alırlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ahahaha yaf kardeşim tmm hadi hackledinizde bole sacmalıga ne gerek var bea hacked by yas gitsin!

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

Arakaşlar Öle demeyin Şimdi bü-yük üstadlara hakaret ediyorsunuz siz yaavv ben arkadaşlarla bire Bir konuştum Hikmetlerini Öğrendim :D yalvardım Beni bile team e almadılar  (sen hayatında hiç mail hackletmemişsin giremezsindediler :D ) Neyse vahm la konuştum baktım mail adresi vahm3@hotmail.com  dedim nooldu vahm 1 vahm2 ye  :D  sanırım üstadları bi terbiyesiz hacklemiş  1 aya kalmaz vahm89@hotmail.com u görürsünüz zuahahaha  Diger bir arkadasada abi büyük hekersiniz sizde Bi program varmış adamın adını yazıyomusun adamı gidip Dövyomuş  dedim :D  çocugun cevabı -Yok bende öle bi program

zuahahahahahaha yani dicem bizi kara listeye almasınlar Dikkat edin saygılı davranın ona göre :D

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    olm büyük hackerler bunlara bulasmayin haa... walla hacklerler falan görürsünüz :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    Takdir Ettiğim tek nokta sitenin girişindeki Türk Bayrağı harbi Güzel olmuş

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bu team ın kuruluşundaki amaç Türkiye - veya dışındaki ülkelerdeki Türk  düşmalığını bir nabza olsun azaltmak dersiniz şimdi içinizden ne düşmanlığı var bize..bizlere karsı art politika izlemeleri ve bizi kucuk gormeleri ve bizim en yuce TÜRK BAYRAĞIMIZA LAF ATMALARIDIR.Hele bunlar kürtse evet, arkadaslar TÜRKİYEMIZDE gun gectikce büyüyen kurt teamleri ATATÜRK'Ümüze saçma sapan laflar söylemeleri.Bizbunların bunların psikolojik sorunları olduğu sanıyoruz .Sonuçta Apo kopekleri...Turkiye yi parçalamak isteyen vahsi yaratıklar(Tanrı'nın yarattıklarına laf atmıyoruz)

Şu yazıyı okuyan kişi, 14-15 yaşlarında hackerlığa özenmiş 4-5 dangalağın yazdığını anlar.Hele şu son cümle (Tanrı'nın yarattıklarına laf atmıyoruz) kısmı bu salakların ne kadar beyin özürlü olduğunu gösteriyor.Arkadaş "apo kopekleri" derken kürtleri kastediyor ve kürtlerin başka bir tanrı tarafından yaratıldığını söylüyor.Biraz daha düşünürsek buradan daha çok şey çıkar.Adam gibi kafası çalışan biri böyle salakça bir yazı yazmaz.Bunlar olsa olsa salak olabilir.Salaktanda hacker olmaz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 1539 Toplam Mesaj: 7