folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Lanet Outlook Arama Kutusu Hakkında

Lanet Outlook Arama Kutusu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

al bi sehpa bacağı, tenhada yüzünü gizleyip iyicene döv hastanelik et. bi daha search box sorarsa yine döv. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

selam müridler.

outlook'da arama çubuğu sağ üste gitmiş, bir tane müdür taktı bu maillerin üst tarafında bulunuyordu buraya istiyorum diye. tam 3.5 saattir bununla uğraşıyorum artık sinirden gözüm seyirmeye başladı. allahın belası ara çubuğunu eski haline nasıl getireceğim? bilgisi olan var mı? link aşağıda.

https://hizliresim.com/DHMvd1 

sahjgash o nasıl tabir hoam.

müdürüne selamlar. geçe kaşındıralım biraz :D

yapmadım daha, bekletiyorum. benim de yoktu, bende oldu. ben o kadar uğraştım 2 dakikada yapmam aga, bekleyeceq xd

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

başıma neler gelmişti bu lanet outlookta :D Bir keresinde birisi TO'ya normalde isim yazdığında geliyor, fakat bunda kayıt etmiyor. Ara tara o geldi bağırdı sinirlendi ben bağırmadım fazla ama sinirlendim. Bir tane menünün menüsünün menüsünün menüsünden bir tik varmış. O kalkmış. Bi keresinde de direktörün telefonunda mail gelmiyordu. Doğum iznine gidicekti o gün. Outlook web'ten varolan telefonları silip denicektim. Meğersam orada 2 seçenek var. 1 tanesi telefonu formatlıyo. O kadar şanslıyımki bir önceki gün akşam 22 de yedek almış. Sıfır kayıpla atlattım. Sorun ise 1 tane mail sorunlu onu sildim gerisi löp diye aktı. Bunlarda aklınızda bulunsun belki gelir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

ctrl+s :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şugar konu yarın inceleyim 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

Bizim makinalarda güncelleme sonrası olmuştu ve tekrar güncelleme sonrası düzeldi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    yolbulucu bunu yazdı

al bi sehpa bacağı, tenhada yüzünü gizleyip iyicene döv hastanelik et. bi daha search box sorarsa yine döv. 

Ben ne demek istesem benden once yazmis oluyorsun. :)

Tamda uyuz mudure laf eden yok diyecektim. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 1673 Toplam Mesaj: 18
outlook ara çubuğu outlook