Laptop Bataryası(Bozuk) Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Bir proje için çok sayıda resimdeki pilden lazım. Bunlar laptop bataryalarında da kullanılıyor, maaliyeti düşürmek amacıyla bozuk bataryalarıdan sağlam olan hücreleri alıp biriktiriyorum. Çevremdeki insanlardan topladım şu an elimde 20-25 tane sağlam sayılabilecek pil var, proje için bir o kadar daha lazım.

Ankarada bir kaç bilgisayarcıyla görüştüm ya vermek istemediler ya da fiyatta anlaşamadık. Bidiğiniz isteyebileceğim yerler var mı yada elinde olup vermek isyeten :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

mürit swordfish e msj at

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

kaç ton lazım birader :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Peki çalışan panasonic var mı sıfır? Konusu açılmışken 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    gokcan bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Peki çalışan panasonic var mı sıfır? Konusu açılmışken 

Çalışan öyle tek tek satmıyroum hocam..yani yok diyebilirsin

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

10 tane 6 hücreli (ortalama 3 hücre kullanılabilir durumda olsa) yeterli olur 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ADSIZ bunu yazdı

iyide hem arızalı demişsin hemde şu akdarı çalışsın demişsin nasıl iş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ADSIZ bunu yazdı

Şimdi bataryada o resimdeki pilden var onlardan biri bile sorunlu olsa bilgisayar bataryayı görmüyor (en azından benim bu güne kadar topladığım bataryalar öyleydi). Ben bu çalışmayan bataryaların içindeki pilleri tek tek kontrol ediyorum kullanılabilir durumda olanları alıyorum. Yani şu kadarı çalışsın dediğim bataryanın içindeki piler, tamamı da bozuk çıkabilir 1 tanesi de

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ADSIZ bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ADSIZ bunu yazdı

Şimdi bataryada o resimdeki pilden var onlardan biri bile sorunlu olsa bilgisayar bataryayı görmüyor (en azından benim bu güne kadar topladığım bataryalar öyleydi). Ben bu çalışmayan bataryaların içindeki pilleri tek tek kontrol ediyorum kullanılabilir durumda olanları alıyorum. Yani şu kadarı çalışsın dediğim bataryanın içindeki piler, tamamı da bozuk çıkabilir 1 tanesi de

Yüzlerce kilo arızalı batarya var elimde..Ama hücre bozukmudur ne kadarı bozuktur devresimi bozuktur hiç bir bilgim yok.Zaten hiç birisinin içini açıp uğraşmıyroum.Biriktikce toptan kilo hesabıyada adet hesabı hurdacılara veriyorum hocam bende..

Toplam Hit: 1228 Toplam Mesaj: 10