Laptop İçin Öneri Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar geçen gün eve geldiğimde 4 yıldır sorunsuz olarak kullandığım laptopun üzerine su dökülmesi sonucu artık kullanılamaz olduğunu anladıdm ve bir laptop arayışına girdim, benim laptop ile yaptığım şey filim izlemek, internete girmek, photoshop çalışması, aynı anda bir kaç işlem yapabilmek... arkadaşlar daha önce kullandığım laptop packerd bell easy note lv 17,3 inçlik modeli i5 işlemcisi 8gb rami 2gb ekran kartı bulunmaktaydı. alacağım laptopun bundan kötü olmasını istemiyorum doğal olarak cidden bana tavsiyeniz ne olur? mac book'a yanaşmalımıyım torent vs kullanımlarım var, rahat kullanabilirmiyim? ilerleyen süreçte laptopu projeksiyone bağlama tv'ye bağlama gibi durumlarım söz konusu her konuda bana yetecek maddi olarakta sarsmayacak bir ürün arayışı içindeyim şimdiden cevap yazanlara fikir verenlere yardımcı olmaya çalışanlara çok teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

öneri=tavsiye

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Hocam bu yolda kolaylıklar diliyorum. Neden dersen, o kadar çeșit ve model var ki insan neye uğradığını șașırıyor. Neyse benim öğrenmek istediğim konu "bütçe". Sarsmayacak demișsin ama ortalama bi miktar vermemișsin. Öyle ki 1500-2000 kimi bütçeleri oldukça sarsabilir ama kimileri 10000 verse de tınlamaz. Bu konuda biraz daha açık olabilirsen buradaki bilgili arkadașlar daha çok yardımcı olurlar sana. Lütfen iyi niyetimi kötü anlama :)

Se...a...se...deneme..deneme..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

bütçe olarak kesin birşey ayıramasamda üç aşşağı beş yukarı max 3500 TL... dün ki şok etkisi ile yazmamışım tam olarak doğru düzgün yazamadığım için hepinizin affına sığınıyorum ve evet dostlar öneri = tavsiye :) tekrardan yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet__1907
    ahmet__1907's avatar
    Erkek

Lenova Y serisi ürünlere göz atmanı tavsiye ederim. Fiyat performans olarak lenova gerçekten çok iyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatalaser
    Fatalaser's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle geçmiş olsun, geçenlerde bir bilgisayar aldım 4. nesil i7 işlemcili ve  4 gb GTX 950M ekran kartlı ben beğendim bir bak istersen

http://www.ozalisveris.com/asus-x550jx-xx171d-ci7-4720hq-4gb-1tb-4gb-vga-15.6-free-dos.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

İkinci el asus n56 bul vz yada dp olabılır taş gibi makina 

sıfır alıcam dersen asus modellerine bak derim

Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 7
laptop laptop önerisi macbook 2016 windows or mac