folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Isınınca Kapanıyor

Laptop Isınınca Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek

Selamun aleykum muridler

Konunun basligindasa oldugu gibi. Bir arkadasim bataryayi cikart isinmaz dedi cikarttim yine kapaniyor. Sogutucu alsam sorunum cozulur mu birde universitenin kampusu dagin basinda icini temizleme termal macun va 40 lira fiyat cekti iyi midir?

Son olarak yurdun interneti tirt odamiz internet cektirmek istiyoruz yalin sorduk 16mb hiz 78 lira fiyat verdi modemle birlikte 4 kisi online oyunda nasil olur sizce tesekkur ederim.

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

laptopun ısı değerlerine bak.

Büyük ihtimal işlemci macununu tazelemen gerekecektir.

Birde fanları falan temizle, ekran kartı fanını temizle.

vs vs.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

3-4 senedir çok oluyor laptoplarda ısınmadan dolayı kapanma, macunu yenile hocam

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

aleykümselam.

**

evet bu sorun bende de var. ısınınca pc kendini korumak için kapatıyor.

soğutucu bir nebze faydalı olabilir ama içini temizletip macunu yenilenmesi daha iyi olur.

youtube'da nasıl yapılacağını anlatan video'lar var, onlara bakıp kendinde yapabilirsin belki.

**

internetin fiyatını bilmem ama oyunda o hız gayet yeterlidir bence.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

fanı temizleyince düzeliyor kapanma işi. internet için de tavsiyem taahhütsüz bağlat bağlandıktan bi kaç gün sonra iptal ettir.

bildiğin iptal etsinler yani.

sonra 1-2 gün içinde arıyolar. "sizin için çok özel değilse niye iptal ettirdiğinizi öğrenebilir miyiz" diye. çok pahalı o yüzden iptal

ettirdim de. sonra 1 yıl taahhütlü,  normal taahhütlü paketlerin altında bi fiyat öneriyolar. mesela bana yalın dahil 59 tl dediler

atladım tamam uygun diye =) . sen biraz daha uğraşırsın indirmeye. sonra hemen açıyolar zaten interneti. bir de bağlatmadan önce

iyice sor 16 mbiti veya kaç mbite kadar bağlatacaksan, onu  destekleyip desteklemediğini.sonra santrale çok uzaksınız o yüzden en

fazla 4 mbit verebiliyoruz gibi sürprizlerle karşılaşma. bir de modemi kendin al boşver onların 

verdiğini.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

laptopun altının resmini çekip koysana

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

tekrar tekrar okudugum halde bir ben mi laptop marka/model göremiyorum ? 

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 930 Toplam Mesaj: 7