folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Laptop Kablosuz Ağları Görmüyor

Laptop Kablosuz Ağları Görmüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Sabah açtığımda yoktu hiç görünmüyor hiçbir ağı görmüyor driver sildim tekrar yükledim yine olmadı sistem geri yükledim olmadı aygıt yöneticisinde kablosuz ağ görünmüyor bile. Modemin wifi ışığı yanıyor yanmasa bile etrafta var zaten. w7 yüklü lenovo bilgisayar. Wifi mi kapalı acaba dedim tuş kombinasyonları zaten wifi'yi açıp kapamıyordu wifiyi açmayı bile beceremiyordum bu pc de zaten. geçenlerde buldum nereden açıldığını yine unuttum zaten de varmıdır yardımcı olabilecek biri.

Ethernet ile giriş yapabiliyorum nete

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

touch pedin altında düğme vardır onu sağa sola kaydır yada Fn tuşu + f3, f4 tulşarının birinde anahtar vardır onu açman gerekiyor gibi.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam bildiğim kadarıyla bazı laptoplarda bataryanın yanında düğme gibi bir zımbırtı oluyor hocam ondan olabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

F tuş kombinasyonu çalışmıyordu zaten. Bataryanın altında da bir bok görünmüyor bir tuş var ama o da bataryayı sabitleştirme gibi bişi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

F tuş kombinasyonu çalışmıyordu zaten. Bataryanın altında da bir bok görünmüyor bir tuş var ama o da bataryayı sabitleştirme gibi bişi

bazı salak firmalar fn tuşunu ters yapıyor yani fn tuşuna basmadan fonkisyon tuşları çalışıyor. direk basmayı dene f2, f3 gibi düğüme yoksa tabi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

bastım bir bok olmadı :) Dün biraz fazla oyun oynadım 12 saat kadar acaba o mu sebeb oldu wifi aleti mi bozuldu acaba

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

FN+F5 dener misin bi hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

hocam aldığım günden beri çalışmıyor tuş aktivasyonu hep denedim çok denedim buzamana kadar olmadı birde senin hatrın için denedim yine olmadı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

bastım bir bok olmadı :) Dün biraz fazla oyun oynadım 12 saat kadar acaba o mu sebeb oldu wifi aleti mi bozuldu acaba

Olabilir, bizm burada aynı şekilde personelin biri açık bırakıp gitmiş sıcakta sabah kablosuz kartı görmüyordu. şu şekilde geri geldi. pili söktüm fişi çektim açma kapama düğmesine elimi sürekli basık tuttum bunu bir kaç kez tekrarladım. yaklaşık 10 dk pil ve fiş takılı olmadan bekledi daha sonra pli takmadan adaptörü bağlayıp açtım. aygıt yöneticisinden tekrar bul deyip yükleme yaptım çözüldü.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

ilk başta aygıt yöneticisinden kablosuz ağlar görünmüyordu şimdi baktım gelmiş ama ünlem işareti vardı

"Bu aygıt, kullanabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)

Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devre dışı bırakmanız gerekecek."

diyordu tabi googleye sordum o da buldu böyle yapmak gerekiyormuş

http://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_7-hardware/kablosuz-a%C4%9F/dfd57b36-182e-413d-ad46-a1664ad396ac

Çözüm bulundu konu silinebilir

Toplam Hit: 2828 Toplam Mesaj: 10