folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Kapanıo(Yardım)

Laptop Kapanıo(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek
    laptopta hiç 1sorun gözükmuo ama kendi kendine kapanmaya başladı ne ile ilgili 1sorun olabilir 1fikri olan varmı

paramparça aşklar ve köpekler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    şimdi hiçbir ayrıntı vermemmişsin. falmı bakmamızı istiyorsun çözüm için. Benin bi laptop var hee kapanıyor allah allah. Ne ilginç benimkide kapanıyo neyse belki ısınmadan olabilir. Bir ihtimal.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam format at dicem en kesin cvp olmadı rene ye sor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    vallahi benim masaüstü böyle yapıyodu açıp temizledim süpürge makinası ile her tarafı tozlanmış ısınıyormuş.Sonra kapağı açık bıraktım.Bi arada kasada elektrik kaçağı vardı :d 7-8 kez çarpıldım da nerden bilmiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek
    laptop olduğu için acamıyorum ısı normal program var takip ediorum 50 dereceyi gecmio,windows saglam hiç 1problem yok.

paramparça aşklar ve köpekler..
Toplam Hit: 1161 Toplam Mesaj: 5