folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Monitor Help Meee

Laptop Monitor Help Meee

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayfenix
    ayfenix's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben elektronik bilgisayardan çat pat anlarım ondan arkadaşın birinin laptopunun ekranı bozulmuş değişmesi lazım mal casper ben bunun ekranını en ucuz nerden nasıl alırım montajı konusun dada bişiler bilen varsa yazarsa bahtiyatr olurum daha önce laptop klavyesiyle hdd bide ramını takıp söktüm ama ekran denemedim ............yardımcı olursanız sevinirim ..........

İmpossible is Nothing...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

ekranin bozulduguna yani tamamen degisecegine eminmisin.. bir ekran 300 $ diolar az para deil.. benim latop unda ekrani gittmisti ledleri aydinlatan bir parcanin degisecegini soylemislerdi bende bi pc ciye gittim ve dedikleri gibi cikti led aydinlatmalarini calistiran parca yanmis ve hep oyle olurmus.. ekran degistirmek tamirci icin bi bahane yani.. parca ne kadar die sorarsan 60 $ civarinda.. ve kolay bukunan malzeme.. ha bide tamirciye goturursen normal bir pc tamircisine deil.. laptop hastaneleri gibi erler var oraya gotur.

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
Toplam Hit: 782 Toplam Mesaj: 2