folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Monitör Tamiri Hk

Laptop Monitör Tamiri Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Evet monitörü yaptım sahibinden de bütün bozuk monitor satan ustalara WhatsApp dan panel üzerindeki kodu gönderdim onlardan bir tanesi de ellerinde kod olarak çok benzeyen bir tane buldu az önce soktum onuda o malzemeyi çıkarttım on nimara oldu ama bu arada söke taka kart üzerindeki lehimler zarar gordugoruntude çizgiler var panel tamiri yapan bir yer buldum inşallah yaparlar 

Google index için sıraya bir not düşelim hiç bir bilgi bulamamıştım

LCD LED Panel de oluşan beyaz noktalar panelin içini actigimizdaki pleksi benzeri bire malzemeden kaynaklı oluyor beyaz noktalarin olduğu alanda tozdan kaynaklı ya malzeme değişimi yada çok iyi bir temizlik gerekiyor hiç bir yerde bununla ilgili bir bilgi bulamamıştım. Hepsi panel değişimi gerekiyor demisti

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Evet monitörü yaptım sahibinden de bütün bozuk monitor satan ustalara WhatsApp dan panel üzerindeki kodu gönderdim onlardan bir tanesi de ellerinde kod olarak çok benzeyen bir tane buldu az önce soktum onuda o malzemeyi çıkarttım on nimara oldu ama bu arada söke taka kart üzerindeki lehimler zarar gordugoruntude çizgiler var panel tamiri yapan bir yer buldum inşallah yaparlar 

Google index için sıraya bir not düşelim hiç bir bilgi bulamamıştım

LCD LED Panel de oluşan beyaz noktalar panelin içini actigimizdaki pleksi benzeri bire malzemeden kaynaklı oluyor beyaz noktalarin olduğu alanda tozdan kaynaklı ya malzeme değişimi yada çok iyi bir temizlik gerekiyor hiç bir yerde bununla ilgili bir bilgi bulamamıştım. Hepsi panel değişimi gerekiyor demisti

İşçilik çok , zaman alıcı, belki olmaz.. paneli değiştirme daha garanti, çabuk ve kârlı..

Belki uygun bir metod, kimyasal ya da deiyonize su vs ile temizlenebilirdi .. geçmiş olsun

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://youtu.be/1Dc6_yPdNvU

lcd diffuser sheet cleaner diye Gogıllayinca epey sonuç çıkıyor..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Flex leri bozdum maalesef yine sıkıntılı uyuz oldum iyice

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Hayatımda gördüğüm, durduk yere laptopun içini açma hikayelerinin hepsi hüzünlü bitiyor :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Mylitta bunu yazdı

Hayatımda gördüğüm, durduk yere laptopun içini açma hikayelerinin hepsi hüzünlü bitiyor :D

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Ekranda çizgi vardı 4 parmak arkadan 5 parmak önden bastırma  yöntemini denedim.

Lcdyi kırdım :)

LCD ekran değişimi yapan mürid var mı ?

DE5TROY3R tarafından 21/May/20 15:59 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DE5TROY3R bunu yazdı

Ekranda çizgi vardı 4 parmak arkadan 5 parmak önden bastırma  yöntemini denedim.

asdfasdf konu komedi 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Sinirlerim bozuldu. 

Durup durup gülüyorum amk.

Zuhhaa 

Özür. 

Asdass zuhhaa

Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 20
msi oanel