folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Prizdeyken Anakart Isınıyor

Laptop Prizdeyken Anakart Isınıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Laptopu Prize takınca açmadan anakart ısınıyor.

anakart tetiklenmiyor.

Sorun ne olabilir?

Adaptör ile ilgisi var mıdır

DE5TROY3R tarafından 05/Tem/20 22:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

şarj soketinin anakarta bağlandığı yerde sıkıntı olabilir, garanti devam ediyorsa el değmeyecek kadar ısınıyor saatler sonra da notebook kitleniyor notuyla servise bırakabilirsin, adaptör ısınsa kendisi ısınır cihazı etkilemez. denyonun birinin aklına uydum thinkpad serisi yerine asus aldım alet tost makinesinden farksız ısınma konusunda...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı

şarj soketinin anakarta bağlandığı yerde sıkıntı olabilir, garanti devam ediyorsa el değmeyecek kadar ısınıyor saatler sonra da notebook kitleniyor notuyla servise bırakabilirsin, adaptör ısınsa kendisi ısınır cihazı etkilemez. denyonun birinin aklına uydum thinkpad serisi yerine asus aldım alet tost makinesinden farksız ısınma konusunda...

thinkpade ihanet eden IT tanrılarının gazabına uğrar ! 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

thinkpade ihanet eden IT tanrılarının gazabına uğrar ! 

İhanet ettim ve götüme girdi, aslında her şey cimriliğimden kaynaklandı, 3.000 fark için mis gibi makineyi almadım, alüminyum gövdeye inandım, ekstra hava kanallarına inandım çocuk gibi kandırdılar beni amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 878 Toplam Mesaj: 4
anakart ısınıyor