Laptop Ram Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

arkadaslar merhaba laptop hp pavilion dv5 1020e normal olarak 3 gb ram vardı makinede. ekran sorunu için teknosaya garanti kapsamında 15 günlük göndermiştim geldiğinde cihazda 1 gb ram görünür oldu. garanti süresi falan geçti.

benim sormak istediğim bilgisayarda 3 gb ram var da 1gb mı görünüyor böyle birşey varsa nerden anlayabilirim?Bilgisayarın yavaslıgı deli edicek ona göre 2 gb ram alıcam bunu anlamanın bir yolu var mıdır yardım lütfen.

windows vista 32 bit işletim sistemi

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

cpu z ile bi bak bakalım hocam ramleri değiştirme gibi ibnelikleri oluyor bazen firmaların

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

ram takmayı unutmustur. rami masanın üzerine bırakmıstır sonra takmamıstır dogal seyler bunlar sonuc olarak insan tamir edio onu güzel bir biçimde derdini anlatırsan sanmıorum seni magdur edicekleri:S

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Muhtemelen kargoda gelirken ramlar yerinden oynamıştır. O yüzden görmüyor olabilir. Açabiliyorsan aç ramlara bak. Yapamıyorsan servise gönder yapacak bir şey yok. Unutmuşta olabilirler tabi. Ama sen yine de bir kontrol et.

Bilgi Güçtür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

wikwik bunu yazdı:
    -----------------------------

Muhtemelen kargoda gelirken ramlar yerinden oynamıştır. O yüzden görmüyor olabilir. Açabiliyorsan aç ramlara bak. Yapamıyorsan servise gönder yapacak bir şey yok. Unutmuşta olabilirler tabi. Ama sen yine de bir kontrol et.

öyle kargoyla yerinden oynayacağını sanmıyorum. Takmayı unutmuş olabilirler. İletişime geç belkim yardım ederler.

the man who gets tired after eating a ban
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

wikwik bunu yazdı:

öyle kargoyla yerinden oynayacağını sanmıyorum. Takmayı unutmuş olabilirler. İletişime geç belkim yardım ederler.

eger ram gırıslerınde sorun yoksa, ki yok dıyorsun zaten.3gb ram vardı demişssin.

buyuk ıhtımal takmayı unutmuslar.

durumu ızah etmen faydalı olur

Allah büyüktür vesselam...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

wikwik bunu yazdı:

Ben de aynı sorun oldu. Servise gitti geldi baktım ram yok. Açınca anladım. Bir ihtimal tabiki.

Bilgi Güçtür.
Toplam Hit: 1295 Toplam Mesaj: 7