Laptop Şarj Girişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Benim emektar laptop son 2 aydır şöyle birşey yapıyor. Bu şarj girişinde gevşememi var ne varsa laptop'u oynattığımda temassızlık oluşuyor ve makina voltaj manyağı oluyor. Pil ile kullanıyorum, pil ölmüş zaten 2-3 dakika götürüyor. Bu durum makinaya zarar verirmi? Tamiri vs. gibi bir durum nasıl olur? Evde yapabilirmiyim?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

benimde makinayı pilsiz kulllanırsam hiç sıkıntı yokta pilini takarsam fişe takılıyken bi şarj oluyo bi olmuyo şeklinde gidip geliyo 2-3 sn d e bi pilide sikip atıyo haliyle, evde yaparsan bnm laptopıda bi halletsene :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

benimde makinayı pilsiz kulllanırsam hiç sıkıntı yokta pilini takarsam fişe takılıyken bi şarj oluyo bi olmuyo şeklinde gidip geliyo 2-3 sn d e bi pilide sikip atıyo haliyle, evde yaparsan bnm laptopıda bi halletsene :D

makinayı bilsem gönder yapayım diyecemde, senin makinayı bilmiyorum valla benim makinayı ilk açışta 1-2 dişi kırmıştım. (lan ayrıca macbook'un var daha ne laf kalabalığı yapıyorsun arkadaş... biz burada 3 yıllık emektar packardbell için çare arıyoruz :))

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rosshcihan
    Rosshcihan's avatar
    Erkek

Bende de aynı problem vardı pc den değil kablunun ucundaki oynamadan dolayı oluyo bence.Ben kabloyu kesip kendim bi orjinal uç bulup ekledim sorun bitti.Ama voltaj sorunu geçmedi ekran bi zaman sonra kesilip geliyor.

Bize atanmış hayatları mı yaşıyoruz?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    Rosshcihan bunu yazdı

Bende de aynı problem vardı pc den değil kablunun ucundaki oynamadan dolayı oluyo bence.Ben kabloyu kesip kendim bi orjinal uç bulup ekledim sorun bitti.Ama voltaj sorunu geçmedi ekran bi zaman sonra kesilip geliyor.

aynen benim arkadaşında laptop öyleydi. temassızlık vardı. 

adaptörden pcye olan kabloyu aldık 3-4 lira sanırım. 

sonra adaptorü açıp yenisini taktık. şimdi hiç bi sorun yok.

yani hocam kendin yapabilirsin. yalnız + ve - lere dikkat et.

r10aldinho tarafından 30/Kas/12 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 1234 Toplam Mesaj: 5