Laptop Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Burcucuk
    Burcucuk's avatar
    Dişi

Iyi geceler sevgili Tahribat ailesi,

Uzatmadan konuya giriyorum; 3-4 bin lira arasi laptop tavsiyesine ihtiyacim var. Laptopu kullancak kisi bir üniversite ögrencisi (Psikoloji bölümü), laptopu ders calismak, arastirma yapmak ve gündelik hayatta kullandigimiz programlari kullanmak icin istiyor. Uzun yillar dayanabilecek kaliteli bir laptop arayisinda ve tercihen 15 inch olmali. Office gibi programlar yüklenecegini göz önünde bulundurursak macbook pro tarzinda cok güclü bir laptop olmasi gerekmiyor (zaten bütceyide asiyor); fakat yinede hizli olmasi önemli. Iyi bi görüntü ve ses kalitesi olan yani yukarida belirttigim fiyatta sinifin en iyisi laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. 

Simdiden cevaplar icin cok tesekkür ediyorum..

Tahribatın tek Bırcısı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550jx-core-i7-4720hq-2-6ghz-12gb-ram-1tb-hdd-gtx950m-2gb-15-6-w10-notebook.html

süper bir pc bu parayı vericeksen tek geçerim. Beyaz şık kasa isterse oyunda sağlam oynar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

macbook aır al geç

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    omerfurkan1098 bunu yazdı

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550jx-core-i7-4720hq-2-6ghz-12gb-ram-1tb-hdd-gtx950m-2gb-15-6-w10-notebook.html

süper bir pc bu parayı vericeksen tek geçerim. Beyaz şık kasa isterse oyunda sağlam oynar.

Sakın alma sakın asustan uzak dur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocam 3-4k arası Psikoloji öğrencisi diyorsun ve gündelik kullanım dışında Office kullanılacak diyorsun. Macbook öneririm ben ama 15inc anca 2. el bulunur o fiyata. 13inc olmaz diyorsan ve uzun yıllar dayansın diyorsan Hp gibi Sony gibi kaliteli markalara bakmanı öneririm. Çok fazla performans arayışında değilsin sonuçta kalite senin için daha önemli.

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocalar bana da bi laptop önerirseniz çok sevineceğim.

PhpStorm, Photoshop, arasıra after effect vs. kullanıyorum. 128Bit ekran kartı olan maksimum 3.300 TL bütceli sağlam bi makine önerileriniz varsa yeşillendirirseniz mükemmel olur

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11007

incelemesi : http://www.notebookcheck.net/Dell-Inspiron-15-7559-Notebook-Review.154635.0.html

siberturq tarafından 25/May/16 08:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

DEll xps 13 iyidir ama 15 olsun dersen onu al,  ama bence bi üniversite öğrencisinin 15 inc laptop kullanması biraz garip geliyo, 13 ler defter gibi 1 kilo civarı, at çantaya dolaştır, bütüngün kullanmasan bile adama koymuyo dedirtmiyoki niye getirdim niye taşıdım.

Bende lenovo yoga 3 pro var, işlemcisi yetersiz geliyo ama pekde sorun olacak kadar değil, en büyük sıkıntısı 4 saat anca yeten sarj 

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Lenovo ideapad 500 i7 al geç. 600 liraya da ömür boyu office alır kalanına da çanta mouse mousepad gibi aksesuarlar alırsın.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Air al gitsin, şarjı gitmeyen laptop laptop olmuyor bi zaman sonra

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 895 Toplam Mesaj: 10
laptop tavsiye