Laptopumun Ekranı İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynı sorun acer notebookta başıma geldi, ekranı açtım ve pin in yerinden çıkmak ister gibi bi halinin olduğunu gördüm yerine oturttum düzeldi.

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Heima bunu yazdı:
    -----------------------------

Laptoplar arasında değişkinlik göstermekle birlikte genellikle klavyenin en üst kısmında "invertor" adında bi parça var. O muhtemel ya temassızlık yapıyor veyahut bozulmaya yüz tutmuş.

40 - 50 lira civarı bir masrafı oluyor. Sıkıntı yok yani :)

budur
    inverter dediğimiz budur en güzeli sizin soketi çıkarıp tekrar yerine takmanızdır ?

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

senem35 bunu yazdı:

Harici monitöre bağlantımı yaptım fakat windows penceresi açılışta gözüktü , yazılar falan çıkmadan ekran kapandı ??

şimdi sen en güzeli normal aç pc yi win ekranı gelince aynı kombinasyonu kullan ve harici ekrana çıkış yap görüntü geldikten sonra biraz bekle bakalım ne yapacak.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senem35
    senem35's avatar
    Dişi

BuZuL bunu yazdı:

senem35 bunu yazdı:

Harici monitöre bağlantımı yaptım fakat windows penceresi açılışta gözüktü , yazılar falan çıkmadan ekran kapandı ??

şimdi sen en güzeli normal aç pc yi win ekranı gelince aynı kombinasyonu kullan ve harici ekrana çıkış yap görüntü geldikten sonra biraz bekle bakalım ne yapacak.

laptoptan win ekranı gelmiyorki harici montrden gelio ama sonra kapanıyo zaten..

http://www.facebook.com/pages/Kisisel-Gelisim-ve-Psikoloji/
Toplam Hit: 2025 Toplam Mesaj: 15