Lastik Önerisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

konuyu baltalamak gibi olmasın bir sorum var müritler, arabayı aldığımda aralık ayıydı, kış lastikleri vardı ki şuan kış lastikleriyle araç kullanımda, 800-1200bin tl arası 4 mevsim/yaz lastiği değişimi için durumum şuaralar yok, o yüzden kış lastikleriyle kullanmak zorundayım bi müddet daha, araca olmusuz sonucu olur mu, olursa nelerdir (alt takımlar vs) ?

Lastiğin yumuşak kar zemini istediği için sert yol zemininde çok çok daha çabuk aşınacaktır. Yani kış lastiğinin ömrünü yersin, muhtemelen bir dahaki kışa zor takarsın :)

Bence yaz lastiğine geçmende fayda var en kısa sürede. Onun harici bir sıkıntı yaşamazsın, birazcık da fren mesafen değişebilir.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Nedense bende hankook serviyorum aslinda bir nedeni benim arabamdan cok daha iyi bir aracla karda frene bastik o kaydinben durdum ikimizinde yazlik lastikdi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Continental dememe gerek kalmadı sanırım. Alternatif olarak Goodyear

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2015 polo var , bodrum da yaşadığım için kar kış olmuyor şehir dışına da yılda bir yani.

4 mevsim lastiği ne önerirsiniz ? bayağı aşındı üstündekiler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Bende de continental vardı geçen ay TOYO proxes cf2 aldım rezalet  arabaya kütür kütür vuruyor huzurum kalmadı .(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

bu zamana kadar birçok markayı denemiş birisi olarak, continental'dan şaşma derim şuan ben şaşmıyorum. daha 3 ay önce 5 tane conti aldım tanesi 220tl ye.  100tl ye de lastik var. ne demişler, ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 3474 Toplam Mesaj: 37
lastik tavsiye