folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Angels 2 Hile Lazım..

League Of Angels 2 Hile Lazım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    don_carlione001
    don_carlione001's avatar
    Erkek

1 aydır oynuyorum oyunda elmaslar cok pahalı ulkemıze gore.ancak hastasıyım oyunun degılde oyun oynamanın :)

.arkadaslar!! ben yaparım anlarım dıyen babayıgıt varsa  ayda en az hesabıma 100.000 elmas (hıle fılan her sey uyar) yukleyebılene oyuna kaptırcagımız parayı sıze yollayabılırım

100.000 elmas ıcın 150 tl uyar bana ilgisini ceken baksın ..

leauge of angels 2  srv 245-ıcelızard nickname :  EsKiYA  

oyunu face uzerınden oynuyorum 

...HÜKÜMSÜZDÜR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hocam, bir servera bağlanıp bilgileri serverdan çeken oyunlarda elmas/para/altın hilesi ya-pa-maz-sın. İmkansız değil elbette, serverların bulunduğu eyalete gidip server bilgisayarlarına gizlice fiziksel erişim sağlarsan ve o anda hemencecik işini bitirebilecek kod bilgin varsa o başka...

Diğer türlü hiçbir yolu yok bunun. Bu iş msn ve feysbuk kırabilir misiniz diye sormaya benziyor :)

Server side oyunlarda neler yapılabilir ? (her oyunda geçerli olmayabilir): atak gücünü, atak hızını, skill dolma sürelerini, bekleme sürelerini değiştirebilirsin. Çok şanslıysan ve o açık düzletilmemişse item, para kopyalayıp iki katına çıkarabilirsin. Dikkatini çekerim hesaba direk 100 elmas yüklemek gibi değil, 100 elmasın varsa onu buga sokup 200 elmasa çevirmek gibi...

Online oyunlarda her zaman serverin sana izin verdiği açıklar kadar hile yapabilirsin. Mesela counter strike'da server sana bütün oyuncuların bilgilerini, koordinatlarını gönderiyor ancak bunların üstü kapalı. Üstü kapalı bu bilgileri dönüştürüp wallhack gibi hilelere çevirebilirsin.

Ancak üzerinden para kazanılan bir oyunun en önce elmas/altın açıkları kapatılır. En fazla bu tür açıklar üzerine çalışılır. Wallhack yapman oyun üreticisi için ikinci plandadır. Önce gerçek parayla satın alınabilen eşyaların hileyle elde edilme yolu engellenir.

Kesin bilgi yayalım. Clash of clansta bir arkadaş varmış elmas hilesi yapıyormuş diyenlerden gına geldi artık. O arkadaş pvp serverda oynuyordur. Gerçekten orjinal serverda elmas hilesi yapabiliyorsa gitsin MIT'de çalışsın clashta ne işi var amk :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 1844 Toplam Mesaj: 2
oyun hile league of angels leauge