Led Perde Şerit Vs..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Selam gençler,

m.köy perpa kadıköy yada cevizlibağda led işeri ile uğraşan. led perde satın alabileceğim dükkan vs varsa bana pm atabilir misiniz?

ihtiyacım 20mt rgb led şerit ucuna gerekli adaptorleri takılmış olacak fişe takıp çalıştıracam anlıycağınız. aynı şekilde 3 renk led perde 2.5mt genişlik olacak uzunluğu da 2mt kadar. ek olarak şu fiber kablodan yapılmış masa üstündeki zımbırtılardan lazım. 

ftw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Perde nedir tam anlayamadım wall washer mı yapmak istiyorsun, aydınlatma mı yapmak istiyorsun, yoksa şerit ledi perdeye mi yapıştıracaksın?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek

Perdeden asagi led seritler sallanacak. Oyle bir sey lazim.

Ama 3 renk olmasini istiyorum

Tamamen ev dekorasyonu ,susleme amacli

tagext tarafından 10/Oca/14 10:21 tarihinde düzenlenmiştir

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı

hocam sana rgb şerit led ve adaptör lazım. onların adaptörlerinde tek renk 2 renk ve 3 renk çalıştırma modları mevcut hatta kumandalı olanları var.

"urun.gittigidiyor.com/ofis-kirtasiye/5mt-quot-rgb-ic-mekan-set-quot-serit-led-adaptor-kumanda-98246725"

kesme kısımlarında makas işareti vardır, perdenin en üstüne dikişle bir kanal yaptır, bu kanalın içinden kablo geçir, diyelim ki 3  şerit ledi 3 e böldün, böldüğün yerlerden kabloyla atlama yaptır. kabloyu gizleyeceğin için daha güzel görünür. eminönü tarafında şeffaf naylonumsu perdeler var şerit ledin yapışkan yüzeyini bırakmayacak bir perde seçmelisin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    tagext bunu yazdı

hocam sana rgb şerit led ve adaptör lazım. onların adaptörlerinde tek renk 2 renk ve 3 renk çalıştırma modları mevcut hatta kumandalı olanları var.

"urun.gittigidiyor.com/ofis-kirtasiye/5mt-quot-rgb-ic-mekan-set-quot-serit-led-adaptor-kumanda-98246725"

kesme kısımlarında makas işareti vardır, perdenin en üstüne dikişle bir kanal yaptır, bu kanalın içinden kablo geçir, diyelim ki 3  şerit ledi 3 e böldün, böldüğün yerlerden kabloyla atlama yaptır. kabloyu gizleyeceğin için daha güzel görünür. eminönü tarafında şeffaf naylonumsu perdeler var şerit ledin yapışkan yüzeyini bırakmayacak bir perde seçmelisin.

perde diyor. yukarıdan aşağı doğru renk değiştircek şekilde olandan istiyor ben öyle anladım. o türü farklı küçük ampullü olandan diyor.

böyle olandan diyor

yok eğer rgb şerit led ten bahsediyorsa orası ayrı.

eğer rgb istiyorsan dediklerimi dikkate almanı isterim

1- iç mekan dediğinde göre bir topta 10 metre rgb şerit led oluyor. senin 2 top alman lazım olacaktır

2- metrede 1.5 amper akım çekiyor ona göre kaç metre kullanacaksan ona göre adaptör al. 20*1.5 : 30 amper + kartın akımı 45 amper filan adaptör şart sana sağlam olmasını istiyorsan
    3 nasıl bir dizayn edeceksin akımı seri vermen gerekir yoksa ledlerin ömrü gider zamanla

4- rgb için kontrol kartı gereklidir kaç metre kullanacaksan ona göre kaç amper gidecekse ona göre kontrol kartı bağlaman gerekir. yoksa ledlerden biri yanmaz akımı kaldırmaz metredeki. ayrıca kontrol kartında kumandada 16 çeşit renk ve animasyon mevcuttur

en son olarak karaköyde İlker led var bankalar caddesinde orda daha uygundur. benle gidersen % 20 indirim olur :) çünkü 10 milyara yakın alışveriş yapmışımdır :) neyse ilker sağlamdır ürünün arkasında durur.

kaygusuz tarafından 10/Oca/14 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek

mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. 3 tane 5mt lik led + rf kontroller + adaptor ile işimi hallettim. çok da güzel oldu.

kaygusuzun dediği ilker elektroniğe gittim onlar daha cok toptan satıyorlar herhalde selanik pasayında led-es elektroniğe gittim. ordaki arkadaşda yardımcı oldu baya. ordan aldım.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Perdenin resmini alabilirmiyiz, özel değilse...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek

Perde yukaridakinin kirmizi ledlisi. Perdeyi tavsiye etmiyorum. Cok agir ve birbirine dolaniyor. Onun yerine led serit daha hos isik veriyor

ftw
Toplam Hit: 2894 Toplam Mesaj: 8