folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Left 4 Dead2 Yükleme

Left 4 Dead2 Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

benim bildim sitelerden yüklenmiyo bildiniz kolay yükleme yolları varsa söylermisiniz not:(ben mx kardeşi)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    -----------------------------

benim bildim sitelerden yüklenmiyo bildiniz kolay yükleme yolları varsa söylermisiniz not:(ben mx kardeşi)

fulloyun da vardır

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

hacı şimdi yazdım çıktı da left 4 dead 2 diyo indir die bişe çıkmadı

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

eğer torrent istersen dostum http://www.kat.ph/usearch/Left%204%20Dead2/  burdan çekebilirsin; denemedim ama bu site sağlam bir site sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:

hacı şimdi yazdım çıktı da left 4 dead 2 diyo indir die bişe çıkmadı

Burada

Left 4 Dead, bende var 2 yide indirdim kurdum ama 2 çok yapay geldi bana direk sildim o kadar zahmete girip indir istemem çok yapay benden söylemesi 1 feci ama :))

41 part pre yoksa çok zor, ayrıca torrent'tende indirebilirsin umarım seed'i sağlamdır.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

verdin sitede indirilmiyo parayla alınıyo hacı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blueseaboy
    blueseaboy's avatar
    Erkek

http://hotfile.com/dl/135495054/55cdb72/TO.181111.1.b12.rar.html  burdan dene birde left 4 Dead 2 torrenti

Toplam Hit: 1341 Toplam Mesaj: 7