folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Legal Adsense Turizm Tanıtım Sitesi Açmak

Legal Adsense Turizm Tanıtım Sitesi Açmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Elimde bodrum ile ilgili güzel bir domain var , bu domaine wordpress alt yapısı ile hem yarımada ile ilgili bildiğim herşeyi hemde her koydaki belli başlı 5 otelin incelemesini eklemeyi düşünüyorum

hazır önümüzde turizm sezunu iken adsense mastarlarına sormak istiyorum 

1. bölge tarihi ile ilgili güzel organik yazılar gireceğim

2. bölgeye seyahat etmek isteyenler için organik bilgi gireceğim.

3. her koyun kendisine göre ziyaret edilebilecek uygun otellerini pansiyonlarını vbs. adres bilgileri ile birlikte gireceğim

şimdi bu şekilde tahminim adam gibi kasarsam 1 ayda kafamdaki yapıyı tamamlamış olurum  bana harçlık çıkar mı ?

Not 2 : sitenin ingilizce versiyonunu da yapabilirim + rusça versiyonunu da.

+ olarak iyi hit gelirse belli başlı otellerden listeleme ücreti kapabilirmiyim ?

PanxeR tarafından 28/Nis/16 01:00 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

5 yıldan fazladır yayında olan tamamı orjinal içerikten oluşan 160 yazılı ve halen artan bir sitem var, tam turizm denmez tarihi yerler falan da var cami türbe gibi... şunu söyliyeyim, mesela meryem ana evini tanıttım izmir de ki, 4 veya 5. sayfalarda falan dolaşıyor ve bir tane bile hit gelmiyor, ama bursa ya ait bir tane sahil tanıttım yaz aylarda 200-300 hit geliyor sadece o yazıdan, bunu görünce artık popüler yerleri tanıtmak içimden gelmiyor gibi. Şimdi sende bodrum'u tanıtcan lakin senden önce bir dünya adam bunu tanıttı, onların içinden yer kapmak falan bilemiyorum, verdiğin emek yerini bulur mu, zor gibi sanki. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Seo konusunda falan çok çok iyi değilsen ekmek yemen zor hocam. Turizm konusu çok zor bir alan ve rakipler şeytan. Anında yerler seni. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bende çok uzun süredir blog kasan biri olarak söylüyorum hocam , marjinal bir fikrin yoksa çok zor. Yani uzun vadede stabil çalışırsan belki birşeyler olabilir. ama artık kısa vadede çok zor.

bir de ne kurar isen kur , sosyal medya organik takipçi , seo gibi işlemler yapman gerekiyor. bu işlerde minumum adam gibi yapanlara yaptırırsan 300 lira tutuyor. 

en kötü bloğun gideride 50 tl , + emek + emek ,,

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yorumlarınız için teşekkürler , düşünmeye aldım boş vakitte canım sıkılırsa kasarım yinede

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hocam benim son açtığım konuyu bi incele istersen, vaktin falan varsa ufak bi ekiple bodrum dahil bi kaç deneme şeysi açarız. Ben de almancasını hazırlayabilirim mesela

...said addicted.
Toplam Hit: 1090 Toplam Mesaj: 6
tatil otel bodrum