folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lego Oyun Setler Hakkında

Lego Oyun Setler Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 7 yaşında oğlum 5 yaşında kızım var oğlum şuan yazılım ve robotik kodlama kursuna gidiyor seneyedemkısmetse kızımda gidecek lego puın seti almak istiyorum ama karar vermedim mühendislik tasarımlarına uygun o yaş grubu için önerisi olan var mıdır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

kurs hakkında bilgi verir misin hocam ben de kızımı yazılıma yönlendirmeyi düşünüyorum.

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Hocam konyada minik mühendisler diye bir kurs 2 şer aylık peryotlardan oluşuyor şuan işlemci motor va gibi parçaları ve prensiplerini öğrwniyorlar ikinci peryotta sensörleri öğrenecekler sanıyorum oğlumda gayet ilgili ümit vaadediyor ama 6. Haftası henüz bakalım zaman ne getirecek 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

İyiymiş hocam Bursa'da varsa böyle bir yer yaz okulunda göndereyim. Bakınayım biraz tşkler.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

Hocam konyada minik mühendisler diye bir kurs 2 şer aylık peryotlardan oluşuyor şuan işlemci motor va gibi parçaları ve prensiplerini öğrwniyorlar ikinci peryotta sensörleri öğrenecekler sanıyorum oğlumda gayet ilgili ümit vaadediyor ama 6. Haftası henüz bakalım zaman ne getirecek 

Ücretler nasıl hocam bu şekilde bir kursun?

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

Ücretler nasıl hocam bu şekilde bir kursun?

Aylık 6 saate 1000 tl ödüyorum ama farklı yerlerde daha yüksek fiyat söyleyenlerde var

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

8 yaşında çocuk için Arduino Uno başlangıç seti aldım, 3 tane de çocuklar için kitap. Evde kendimiz yapıp ilk etapta hevesi ve yeteneği var mı bakacaz. Devamını sonra getirecez. 

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Lego setleri pahali. O yüzden bir hevesle almış ikinci el satan var ise kovalamak lazim.

Lego https://www.lego.com/en-us/product/lego-education-spike-prime-set-45678

Setini kullanabilirsin. Lego spike prime blok kodlama imkani veren editörü indirebilirsin. Online kullanabilirsin. Dersleri dersen türkçe olarak kendi sitesinde education alt domain olarak var. Youtubede birçok proje de var

Algoritmayi beraber halletmelisiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Ben direkt satıcısıyım hocam alırken yaz bana yardımcı olayım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 626 Toplam Mesaj: 9
yazılım kodlama lego