folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Lenovo G550 Kapanma Sorunu

Lenovo G550 Kapanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

İş yerinde 2 tane lenovo g550 var, işletim sistemi windows 8.

1 ay önce bir tanesini ben kullanıyordum, sürekli kapanma sorunu oluyordu, anlaşmalı servise gönderdik sorun hala devam ediyor. İlk açtığımda 2 saate yakın kapanma olmuyor. Daha sonraları açtığımda ise ortalama 15 dk sonra kapanıyor. Bilgisayarda ısınma sorunu da var.

2. g550'yi kullanmaya başladım. 3-4 gün bir problem olmadı, dünden beri kapanmaya devam ediyor. İlk açıldıktan 1.5 saat sonra kapandı, şu anda yarım saattir kullanıyorum kapanma yok.

Servis bir sorun olmadığını söylüyor, güncelleme yapın vs. diyor. HWmonitor ile değerlerine baktım, sizce bu değerler normal mi? Bu arada fan değerleri 0, bir hata mı var acaba?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

BUS 176 C derece mi gösteriyor bana mı öyle geliyor? PWR ne o öyle 253 derece?

Aga sensörlerinde bir sıkıntı mı var analmadım. Fanları yakalayamayabilir program zira laptopların fanlarını yakalayamıyorlar. Fan çalışıyor mu fiziksel olarak kontrol et. İşlemci ve diğer ısılarda sorun yok normal değerlerinde. Ama BUS ve PWR nedir tam bilmiyorum onların dereceleri doğruysa makine Allah'a emanet çalışıyor demektir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1965 Toplam Mesaj: 2