Lenovo P70 İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhabalar, Lenovo P70 ile ilgili konu açarak bekli sizi sıkmış olabilirim, "genemi lenovo p70" diyebilirsiniz :)

Daha önce açtığım

bu konuda Oreo rom yüklemenin nasıl yapılacağını

bu konuda Oreo romu yüklediğimi ama sorunlar olduğunu bazı sorunların nasıl çözdüğümü ama bazıları için yardım istediğimi

bu konuda da Miui 9 Android 6.0 ı kurduğumu fakat wifi sorunu olduğunu yazmışım da tekrar yükleyince rom u wifi sıkıntısı düzelmişti. ( gerçi konuya kimse rağbet etmemiş şimdi farkettim :) )  Kurduğum miui 9 rom linki silinmiş sanırım ama buradan bakmak isteyen baksın

bu konuda ise Miui 9 da runtastic programı vb programların haritalarının açmaması ile ilgili sorunumu dile getiren sıkıntıdan bahsetmişim bu kondaki sorunumu hala çözemedim.

sorun izinlerde desem hepsini denedim ama gene çalışmadı. google play hizmetlerini hepsinin önbelleğini sildim gene çalışmadı.

geçen gün mesajı sesli yazayım dedim klavyenin sesli yazma özelliği biraz geç olsa da açılmıştı ama sonra denedim açılmadı.

şuanlık bir harita ile ilgili birse sesli klavye ile ilgili sorunum var bunlar hakkında çözüm önerilerinizi alabilirim.

birde bu GAPPS in içeriğinde hangi uygulamalar var? hani ben rom u kurunca uygun gapps paketini de yükledim ama telefon açılmadığı için apk ile play store ve bunun aracılığı ile gerisini yükledim. acaba ben paket tüklemediğim için bir uygulama eksik kalıyor ondan bu hataları mı veriyor google uygulamaları? bu konuda da önerilerinizi bekliyorum.

eyuperol tarafından 06/Oca/19 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

https://opengapps.org/

şudan gapps paketi seçip yükledin mi hocam?

http://prntscr.com/m3rsfk

resimdeki kısımda ne özellikteo lduğu yazıyor. ben stock ya da full yüklerdim pek problem olmazdı.

cihaza uygun mu acaba yüklediklerin?

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

https://opengapps.org/

şudan gapps paketi seçip yükledin mi hocam?

http://prntscr.com/m3rsfk

resimdeki kısımda ne özellikteo lduğu yazıyor. ben stock ya da full yüklerdim pek problem olmazdı.

cihaza uygun mu acaba yüklediklerin?

evet yükledim hocam ama yukarıda da dediğim gibi açılmadı cihaz. şimdide yüklemeyi göze alamıyorum bir dünya program felan kurdum ayar yaptım silinsin istemiyorum. ha yedek alır denerim ama yedeğin açılmaması gibi bir durum da söz konusu olabilir. GAPPS içeriğinden gerekli bir program kurmalıyım diye düşünüyorum bu hataların giderilmesi için ama ne bilmiyorum.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

harita için yandex denedin mi hocam ? hani mapsta mı sıkıntı yoksa gps de mi oun hakkında fikir verebilir belki

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

harita için yandex denedin mi hocam ? hani mapsta mı sıkıntı yoksa gps de mi oun hakkında fikir verebilir belki

Hocam belirtmeyi unutmuşum haritalar uygulaması açılıyor ama haritada kullanan şu runtastic yürüyüş programı Varya o haritayı açmıyor "Google play servislerini guncelleyin yazıyor"

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

konunun güncel olduğunu birkez daha belirteyim belki bilen, öneri veren çıkar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Sanırım sonumun kaynağı bu framework

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Görmeyen varsa diye bir kez daha yukarı 

Frameworkü düzeltmek için önerebileceğiniz APK var mıdır?

Toplam Hit: 328 Toplam Mesaj: 8
lenovo p70 miui