folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Lenovo Y 570 İçin Uygun Usb 3.0 Portu Var Mı?

Lenovo Y 570 İçin Uygun Usb 3.0 Portu Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

Herkesin Ramazan ayı mübarek olsun arkadaşlar,gelelim soruma lenovo y 570 laptopum var 2 gb ekran kartı 6gb ram i5 işlemci fakat usb 3.0 portum yok flash belleklerim ve harici hddlerim 3.0 olmasına rağmen faydalanamıyorum bu yüzden usb 3.0 port takmak istiyorum olabilir mi

yada önerebileceğiniz bir aparat varmı 12. aya kadar garantisi devam ediyor bilgisayarın.

ne

zero43
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

resimler eklemiştim sürekli bırak çıkmadı pcnin

zero43
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

hocam anakartta yoksa nasıl takacaksın ki usb 3.0 portu,sanırım yapılmıyor böyle birşey

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    akustikelektrik bunu yazdı

hocam anakartta yoksa nasıl takacaksın ki usb 3.0 portu,sanırım yapılmıyor böyle birşey

aletinde express card girisi vardir muhtemelen (99% vardir lenovo dan bahsediyoruz amk hp degil sonucta). usb 3.0 express card adaptoru diye arat googleda, dx.com da falan da bulursun

yalniz windows 7 nin bi gerizekaliligi var, arkadastaki adaptorde bu sorunu yasiyoduk. pc acilirken usb 3.0 adaptoru takiliysa hiz cok dusuyo, acildiktan sonra takinca adaptoru normal usb 3.0 hizini yakalayabiliyosun

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

http://www.amazon.com/Transcend-Express-Adapter-Laptop-TS-PNU3/dp/B003QJX1K8

hocam bunu buldum işimi görür mü siapriş vereyim mi,sanırım paypalla güvenilir oluyor yada farklı bir öneriniz var mı?

zero43
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    zero43 bunu yazdı

hocam bunu buldum işimi görür mü siapriş vereyim mi,sanırım paypalla güvenilir oluyor yada farklı bir öneriniz var mı?

Hocam amazon güvenilirliği en son sorgulanacak yerlerden ama maalesef Türkiye'ye gönderim yok kitap harici.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    zero43 bunu yazdı

sendeki express card girisinin sekli boylemi ? kontrol et boyutuna falan bak

amazon turkiyeye gondermiyosa ebay da bulabilirsin yada borderlinx kullan.

yada siktiret yabanci siteleri kadikoyde digital2000 var onlari ara sor vardir ellerinde cok fiyat farki yoksa alirsin onlardan

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

benim bilgidim y570 lerde vardı ama bilemiyorum yok diyorsn yotur chipsetleri hep aynıysa takılır ona girişleri vardır 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek

bendeki makinada iki 3.0 port var ya la :s
    y570

https://twitter.com/pisikleeet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek