Letgo Ölücüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Bu letgoda böyle değil sadece ne yazık ki.

Adamı 850 bin tllik daireye götürüyorum. 550 yaparsa alalım diyor.

Ya böyle bi pazarlık mı var çık şu daireden aq çocuğu

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ben  " son fiyat nedir " sorusundan çok korkuyorum.

100 TL ise  sattigim

son fiyat nedir diye sorarsa 60 bilemedim 50 e iniyorum mesela

karşıdaki 60 i duyunca 20  olmaz mi diyor.

son fiyat demiştim diyorum.

iyi 25 olsun diyor.

son fiyat demek satıcının istediği fiyat sanıyorlar.

halbuki elimde kalmasın diye belki maliyetine veriyorum.

1200 e  satmayi düşündüğüm  bir antikayi acelem var diye 350 te indirdim, 150 bile verse raziydim 50 TL verdiler :)

sonuç elimde kaldı :)

su sıralar çok durgun yaprak kimildamiyor piyasada.  bilmiyorum bana mi herkese mi öyle 

son fiyat 3 level oluyor

son fiyat nedir?

en son fiyat nedir?

yapabileceğin en son fiyat nedir?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ben birkaç sene önce bi jip satışa koydum. Pek bişi satmadım bu yaşa kadar onun için saniorum ki işte teklif gelcek göstericem alıcak.

75.000 tl ye koydum (4 sene önce)

İnsanlar 50 teklif etti 60 teklif etti falan (100 ün üstünde ilgilenen oldu ama kimse o parayı vermedi)

Neyse ciddi bi alıcı vardı o geldi dedi ki bu arabanın mna koyulmus (kısmen haklı ama ben de 20 senelik araba satıyorum)

Bunun orası çizikli, koltugun kosesi yirtik fln dedi Tamam 75 den 70 e indim. Ben bunun için ankaradan geldim falan dedi böle oldunu bilsem gelmezdim dedi 65 falan konuşmaya başladık. sonra rakamı 60 lara çekmeye başladı ben yoruldum konusmaktan ve önce düşüneim dedim sonra vazgeçtim dedim.

Sonra gördüm ki bi de landcruiser owners facebook gruplarında arabanın resimlerini koyup işte bunun için gittim ama heryeri carpikti falan filan demis.

Sonra beni aradı ben ilgileniyorum alacam dedi bidaa ben satmiorum dedim. Öbür sene bidaha aradı, öbür sene bidaha mesaj attı falan neyse.

Geçen sene arabayı 4 yıl sonra bir başkasına 300 e sattım.

Bu satış serüvenimden şunu anladım. Türkiyedeki satış kültürü şöyle. Kaça satıcaksan karşı tarafın içi rahat etsin diye %15 %20 fazla fiyat koyucan. ondan sonra koymak istediğin fiyata inicen. Malesef satış alışkanlığı iki tarafı da yoracak şekilde böyle şekillenmiş. ben de buna uyuyorum artık

Bende senin taktiği uyguluyorum. %10-%20 fazlasına koyup na göre satacağım fiyata düşüyorum. Kafam rahat..

Caglar.Boss
Toplam Hit: 5801 Toplam Mesaj: 64
letgo