Lg G3 Anakarti Bozuk Telefon Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Telefonumun dis kasasi kirildi. Elinde sadece anakarti arizali g3 cihaz varsa fiyat alabilirmiyim.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

Ekran sağlammı?  Elimde anakartı bozuk ekranı kırık g3 var kasa kısmı sağlamdı sanırsam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Ekranda dahil olcak hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

elimde anakartı bozuk 16Gb olanından G3 var. Ben de anakart arıyorum. Ekran, kamera herşey(anakart dışında) sağlam. Hatta kırılmaz camı bile üzerinde. Hatun razı olursa içinden sadece anakartı alıp sana satayım, ya da sen bana anakart sat :)

fiyat ne düşünüyosun

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Piyasayi bilmiyorum. Arastiralm birlikte. Bendeki 32 gb olan bilgin olsun. Anakartimdan cok cok memnun oldugjm icin yeni telefnlarin hicbiri cazip gelmiyo ozellik olarak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

elimde anakartı bozuk 16Gb olanından G3 var. Ben de anakart arıyorum. Ekran, kamera herşey(anakart dışında) sağlam. Hatta kırılmaz camı bile üzerinde. Hatun razı olursa içinden sadece anakartı alıp sana satayım, ya da sen bana anakart sat :)

fiyat ne düşünüyosun

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-lg-g3-anakart-haric-sagla-415519465/detay

250 300  arasi oynuyo ikiside.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Piyasayi bilmiyorum. Arastiralm birlikte. Bendeki 32 gb olan bilgin olsun. Anakartimdan cok cok memnun oldugjm icin yeni telefnlarin hicbiri cazip gelmiyo ozellik olarak.

arıza çıkaranlar 16Gb olanlar diye duymuştum. 32 ile 16 nın ekranı farklı mı bilemiyorum açıkçası(uymuyor diye de duymuştum). Bilen bir arkadaş açıklarsa ikimiz için de iyi olur.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Telefonumun dis kasasi kirildi. Elinde sadece anakarti arizali g3 cihaz varsa fiyat alabilirmiyim.

pm yolladım

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

pmlere cevap verildi. 16 lık ile 32 lik birbirine uyum sağlıyormu arkadaşlar. ekran değişimi için sorum. telefoncu arkadaşlar vardı. yardımcı olursanız sevinirim. birde ekran değişimini kaça yapılır piyasası nedir?

Toplam Hit: 1851 Toplam Mesaj: 9
lg g3