Lg G3 Eridi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazdı

G3 u cizimde ve yapimda emegi gecen butun tayfanin... Para verdigime lanet ettigim tek telefon

verdiğim paranın sonuna kadar hakkını veriyor, ihracat garantili aldım 1175 TL'ye sıfır, aylardır kullanıyorum alet banamısın demiyor tek bir kasma donma vb hiç bişeyle karşılaşmadım, bikere video çekerken kapanmıştı ama 5 dk falan olmuştu görüntü onun dışında hiç bir problemi yok gayet akıcı alet şarjıda bir gün götürüyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    ummeti_bela bunu yazdı

G3 u cizimde ve yapimda emegi gecen butun tayfanin... Para verdigime lanet ettigim tek telefon

verdiğim paranın sonuna kadar hakkını veriyor, ihracat garantili aldım 1175 TL'ye sıfır, aylardır kullanıyorum alet banamısın demiyor tek bir kasma donma vb hiç bişeyle karşılaşmadım, bikere video çekerken kapanmıştı ama 5 dk falan olmuştu görüntü onun dışında hiç bir problemi yok gayet akıcı alet şarjıda bir gün götürüyor.

lise arkadaşlarım geçen yaz w&t la amerikaya gittiklerinde aldılar. bir tanesinin eli çok terler ard bilir kim olduğunu onun ki şuan kullanılmaz halde sağ üst köşede ısıdan kaynaklı sararma vardı şuan ekranın orta kısmının dokunması çalışmıyor 4-5-6 sayılarının olduğu yer. diğerkisinin de sıkıntı yok hala ilk gün ki gibi kullanıyor. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Servise verdim telefonu bakalım ne olacak. Servisteki eleman bunların bazıları sorunlu LG'de kabul ediyor büyük ihtimal değişim verirler dedi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

evet bazılarında sorun var, eski versiyonlarında sorun vardı ben alırken ona dikkat etmiştim 885 serisi miydi neydi, eski kasalarında çatlama problemi falan olabiliyor üretim hatası olarak, 

http://www.incelekiyasla.com/lg-g3-kasa-catlama-problemi-ve-cozumu/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    ummeti_bela bunu yazdı

Sozumun arkasindayim... Kendi kendine catlayan kasa.. Dokunmatik sorunlari.. 3 kez 0 la degisir ayni sorunmu olur

yok biSi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

batarya orjinal miydi

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

batarya orjinal miydi

Kutudan çıkan orjinal bataryaydı hocam. Cihaz zaten benim değil pederindi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

LG servisine yolla sana yenisini verirler:) Kullanıcı hatası olamaz, garanti dahili ya yaparlar ya da yenisini verecekler. 

LG G Pro lite vardı, kendi kendine kapandı telefon bi daha açılmadı. Yolladım, bana LG G4 Stylus yolladılar :D Taş gibi telefon. Üstelik 8 çekirdekli modeli bu. Türkiyedekiler 4 çekirdekli sdffdgfdgdfdf

Daniel-Koo tarafından 19/Eki/15 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
Toplam Hit: 1730 Toplam Mesaj: 19
lg