Lg G3 Le İlgili Bir Sorunum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Chromedan indirdiğim resimler galeride gözükmüyor ve chrome da indirildi olarak gösteriliyor yazılımsal bir sıkıntı olabilir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İndirilenler simgesi olmalı menüde. Oradan bakabilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

es filemanager indir ( es dosya yöneticisi diye de çikiyor bazen )

programın içinde sadece resimleri göster seçeneği var teldeki tüm resim dosyalarını açar sana bi bak bakam orda resmi görüyon mu

resmi bulduktan sonra resmin yoluna bak , chrome galeri yerine kendi kök klasörüne indirmiş olabilir o resimler galeride çıkmaz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

G4'te ayni sorunu yasiyorum bende aylardir hic bi sonuc alamadim. Galeriye resimler ve videolar gelmiyo. Ama iniyo indirilenlerden girip acabiliyorum. Ilginc, chrome ile mi alakali lg ile mi cozemedim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

G2 de de var sorun. Belli bir süre sonra gözüküyor. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

es filemanager indir ( es dosya yöneticisi diye de çikiyor bazen )

programın içinde sadece resimleri göster seçeneği var teldeki tüm resim dosyalarını açar sana bi bak bakam orda resmi görüyon mu

resmi bulduktan sonra resmin yoluna bak , chrome galeri yerine kendi kök klasörüne indirmiş olabilir o resimler galeride çıkmaz

Hocam programdan sonra , birşekilde kendi telefon galerisindede gözüktü sanırım resimler şuan  durum düzeldi teşekkürler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam galeri uygulamasının kendisini yenilemesi ile alakalı bir durum olabilir. Bir hata değil de çalışma şekli olarak görüyorum ben. :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Hocam galeri uygulamasının kendisini yenilemesi ile alakalı bir durum olabilir. Bir hata değil de çalışma şekli olarak görüyorum ben. :)

Hocam böyle bir durum varsa bunu hızlandırabileceğimiz bir yer varmıdır?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    67Impala bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Hocam böyle bir durum varsa bunu hızlandırabileceğimiz bir yer varmıdır?

Bildiğim kadarıyla yok hocam. Belki şöyle birşey yapılabilir. LG'nin kendi Galeri uygulamasını devre dışı bırakıp başka bir galeri uygulaması kullanılabilir..

Sony Albüm 
    Google Fotoğraflar
    QuickPic Gallery
    Bir de yeni bir uygulama buldum şu an, buraya yazmadan deneyip öyle yazayım dedim. Uygulamanın adı Piktures - Beautiful Gallery, bu uygulama yeni yeni Türkçe'ye çevriliyor anlaşılan çünkü dilde hatalar var. Eğer kaliteli mi diye sorarsanız, evet kaliteli derim. Gerçekten işleyiş anlamında ve görsellik çapında hoş bir tavır sergiliyor. Ama uzun kullanımda nasıl bir performans sergiler bilemiyorum. "Türkçe'ye çevrilmemiş yerler benim için önemli değil. Güncelleme geldikçe düzelir yine de kullanırım." dersen, bir bak derim :))

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

quickpic gallery diyorum ve gidiyorum

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 703 Toplam Mesaj: 10
yazılım #g3