LG G4 Güncelleme Sonrası Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Merhaba, cihazımı 20b'den 20c'ye geçirdikten sonra aşağıdaki fotoğraftaki gibi sorun meydana geldi. Bir türlü sorunu çözememekteyim. 2-3 kere hard reset ve 5.1'e tekrar geri dönmeme rağmen sorun gene aynı. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon hiç mi açılmıyor? Birde ekran görüntüsü almak için ses açma + kilit tuşuna aynı anda basman yeterli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefon hiç mi açılmıyor? Birde ekran görüntüsü almak için ses açma + kilit tuşuna aynı anda basman yeterli. 

Telefon açılıyor fakat bu ekranda sabit kalıyor hocam. Google aşamasını geçmiyor. Sürekli fotoğraftaki uyarıyı veriyor.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk defa görüyorum Google'da iPhone tarzı hırsızlık koruma modu yapmış. Alttaki mavi yazıya tıkladın mı ne diyor? Tahminim tekrardan rom atman gerekecek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İlk defa görüyorum Google'da iPhone tarzı hırsızlık koruma modu yapmış. Alttaki mavi yazıya tıkladın mı ne diyor? Tahminim tekrardan rom atman gerekecek. 

Bir sürü hesap çıkartıyor alakası yok oysa ki. Tekrardan rom kurmuştum zaten olmuyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Telefondaki sorun çözülmüştür. Sorunu yaşayan arkadaş olursa yardımcı olmak açısından 

https://www.youtube.com/watch?v=VwFEnmld01I

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Bana güncelleme gelmiyor root yapmıştım ondan sonra gelmedi hiç.

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Root sonrası güncelleme gelir fakat kuramazsın. Kurulum aşamasında hata verir. İşin kötü tarafı root kaldırsan bile yinede güncelleme yüklenmiyor. İlla tekrardan orjinal romu atmak gerek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Hocam merhaba,

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195 LG'nin sitesinde bir kısmı yer alıyor. Ben 20c'yi donanım haberden indirmiştim. 

https://yadi.sk/d/KIG5F82jmXcUR Burada var hocam mesela. Bir de konuyu paylaşayım. http://forum.donanimhaber.com/m_109488706/tm.htm

Toplam Hit: 1165 Toplam Mesaj: 9
lg g4