Lg G4 Hepsiburada Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Ekşi'de okuduğum bir entryde bootloop sorunu olan cihazlar ithalatçı garantili olsa bile LG Türkiye'nin değişim verdiğini yazmışlar. Bunun aslı var mı? Böyle bir hizmetleri varsa almaktan vazgeçmeyeceğim.

Bunun için LG Türkiye aranıp elinde ithalatçı garantili cihaz olduğunu ve bootloop sorunundan dolayı sizin değişim yapabileceğiniz bilgisi aldığını aktar. Neticeyi burada bizimle de paylaşırsan, bizim için de faydalı olacağını düşünüyorum.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    devil_bugatti bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Ekşi'de okuduğum bir entryde bootloop sorunu olan cihazlar ithalatçı garantili olsa bile LG Türkiye'nin değişim verdiğini yazmışlar. Bunun aslı var mı? Böyle bir hizmetleri varsa almaktan vazgeçmeyeceğim.

Bunun için LG Türkiye aranıp elinde ithalatçı garantili cihaz olduğunu ve bootloop sorunundan dolayı sizin değişim yapabileceğiniz bilgisi aldığını aktar. Neticeyi burada bizimle de paylaşırsan, bizim için de faydalı olacağını düşünüyorum.

Telefon bugün elime gecti. Umarım öyle bir sorun yasamam. Biraz daha kullanınca tecrübelerimi ve izlenimlerimi paylaşırım. Sürümünü nasil ogrenebilecegimi bilen varsa söylesin. Sıkıntılı seride mi değil mi ona bakmak istiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayarlar > Telefon Hakkında

Bu arada hayırlı olsun. Windows Phone'dan kurtulduğuna sevindim. :)

mkyb tarafından 27/Nis/16 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ayarlar > Telefon Hakkında

Bu arada hayırlı olsun. Windows Phone'dan kurtulduğuna sevindim. :)

Eyvallah hocam sağol. Bos yere 2 senemi yedi Windows Phone. Dediğin yere bakmıştım daha evvel fakat lg h815 yazıyor. Bu 505 506 kodlu ürünlerin genelde anakart sorununu yaşadıklarını yazmışlardı. Onun için soruyorum.

Toplam Hit: 3468 Toplam Mesaj: 25
lg g4